lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz

Bardzo Polecam Panią Doktor ! Zęby już lecze u niej kilka lat, zawsze delikatna i precyzyjna, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Widać że bardzo lubi swoją pracę a to niestety w środowisku lekarzy rzadko się spotyka. Jesli chodzi o koszty to nie są z sufitu jak u niektórych dentystów.... Bardzo polecam !:)

Fajno dyntystka, fachowo we gymbie grzebie, i wi wincyj od tych paproków zymboczy u kerych żech był, żech sie dowiedzioł czego te inne zymbocze mi nie padali . Po takim jednym paproku to musioła poszlifować jeszcze innego zymba bo spartolił i bez niego mi wylecioła blomba. I

Witam! Polecam całym sercem pani doktor jest Przemiła;)Byłam u niej z moją córeczką 2letnią,nic się nie bała dała zrobić wszystko o co pani poprosiła;)Dzięki niej dziecko nie będzie bało się chodzić do stomatologa.Zamierzam leczyć u niej całą moją rodzinkę;0

Witam!

Bardzo polecam Panią doktor jest uprzejma, miła, zawsze chętnie wszystko wytłumaczy, poświęca dużo uwagi i czasu pacjentowi. Na termin czekałem tydzień więc naprawdę nie długo w razie bólu przyjmuje niemal natychmiast. Asystentka Pani doktror również miła i uprzejma zawsze wita z uśmiecham.

POLECAM PANIĄ AGNIESZKĘ WSZYSTKIM MOIM ZNAJOMYM JAKO ŚWIETNEGO STOMATOLOGA DLA DZIECI I DOROSŁYCH.LECZY ZĘBY MOJEJ CAŁEJ RODZINIE,LEKARZ STOMATOLOG Z POWOŁANIA I GODNY POLECENIA!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rybnik"?

Stomatologia Prochasek
Rybnik
NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
44-100 Gliwice
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL BRIDGE DR N.MED.MARIUSZ MICHNO
RYBNIK UL.PRZYJAŹNI 9 i
44-203 Rybnik

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik