lekarz Agnieszka Baran-Smug

Okulista

Nie polecam. Jeśli jesteście Państwo pacjentami Pani Agnieszki, stosujcie zasadę ograniczonego zaufania, sprawdzajcie proszę to co wpisuje wam w receptę oraz jeśli macie wrażenie, że nie widzicie dobrze, stawiajcie zdecydowany opór, gdyż Pani Agnieszka ma tendencję to zbywania obaw pacjenta, lekceważenia jego komunikatów, prowadzenia rozmów telefonicznych (prawdopodobnie z dzieckiem) i jednoczesnego dobierania szkieł i upierania się przy swoim. Mój komunikat, że po dopasowaniu szkieł na jednym oku nie mam prawie wcale ostrości, został olany i skomentowany "ale patrzy się obuocznie", "tak Pani wyszło w badaniu, tak będzie dobrze", tymczasem wartości były dobrane dokładnie odwrotnie do moich oczu! (każdy kto ma wadę dalekowzroczności wie, że założenie soczewki kontaktowej do jednego oka, a do drugiego nie, nie jest fajne, tutaj wrażenie miałam podobne, ale okulistkę moje zdanie nie interesowało). Musiałam też sama zasugerować Pani Agnieszce sprawdzenie dna oka. Jednocześnie od wielu lat mam stwierdzony astygmatyzm, ale Pani Agnieszce w badaniu tak nie wyszło. Na niezależnym badaniu u optyka, szkła zostały mi dobrze dobrane, i byłam w pełni usatysfakcjonowana z jakości widzenia. Niby zasada "jak nie zapłacisz to nie masz" - tylko, że na NFZ też płacimy słono!

Pani Doktor przyjęła mnie z bardzo dużą uwagą i uprzejmością. Jako jedyna okulistka w Rogoźnie szanuje swoich pacjentów. Poświęca dużo czasu i zawsze stara się dojść do sedna problemu. Bardzo polecam.

Pani Agnieszka jest bardzo miła dla swoich pacjentów. Słucha z uwagą pacjenta i stara się rozwiązać wszystkie problemy. Kieruje do bardzo dobrego optyka. Polecam na przyszłość :)

Życzliwa i kompetentna osoba. Spokojnie wysłucha, po ludzku porozmawia, zawsze uśmiechnięta, lekarz z powołaniem.