Agnieszka Barańska-Janusz

W pazdzierniku byłam z córką z bólem zęba.Pani założyła lekarstwo i kazała przyjść za dwa lub trzy miesiące żeby założyć plombę.Skasowała 100zl.Na początku roku umówiłam sie na wizytę,przyszłam z córką, pani założyła plombę i znów skasowała mnie 100zl,jak się spytałam dlaczego to mi odpowiedziała,że na poprzedniej wizycie zaplombowała córce jednego zęba,a założenie lekarstwa też kosztuje.Wszystko ładnie pięknie tylko,że pani miała wyleczyć JEDNEGO zęba dokładnie góną6 po lewej stronie

Dzisiaj byłam u Pani Janusz starszej Kobiety. nawet się mnie nie zapytała czy zrobić nastepnęgo zęba tylko sama podjeła decyzje a JA Musiałam więcej zapłacić... a Gdybym nie miała przy sobie więcej pieniążków???

Wszystko co "wyleczono"nadawało się do poprawki.Oczywiście zapomnijcie że zostaniecie przyjęci z bólem mimo że jesteście stałym pacjentem i płacicie słono za każdą wizytę.Nie polecam tego gabinetu.

spełniła moje oczekiwania, jest delikatna i kompetentna

spełniła moje oczekiwania, jest delikatna i kompetentna