lekarz Agnieszka Bartkowiak

Lekarz rodzinny

Bardzo polecam Panią doktor Bartkowiak. Wspaniały lekarz z profesjonalnym podejściem. Pani doktor szybko wiedziała jakie podjąć leczenie przy mojej chorobie. Wysłuchała i pomogła. Bardzo uprzejma i konkretna. Jeden z najlepszych lekarzy u jakich byłam. Polecam.

Profesjonalny i bardzo dobry lekarz rodzinny, najlepszy w Aldemedzie. Pani Doktor jest dociekliwa i pomaga pacjentów odnaleźć przyczynę stanu zdrowia. Badania i skierowania w celu diagnozy. Zwolnienie również wchodzi w rachubę. Wyczytywanie nazwisk sprawia sprawne działanie kolejki. Tacy lekarze wprowadzają nowe standardy w służbie zdrowia. Dziękuję Pani Doktor.

Panią Doktor oceniam z perspektywy wypisywania skierowań czy zwolnień, z którymi nie ma problemu. Co do stwierdzenie przyczyny choroby raczej brak możliwości. Ale wyczytywanie po nazwiskach nie powoduje kolejek, więcej takich rodzinnych lekarzy i służba zdrowia będzie lepsza.

bardzo odpowiada mi ten typ lekarza, pani doktor jest rzeczowa, jasno i krotko formuluje wypowiedzi, chlodna i zdystansowana a jednoczesnie uprzejma, pacjentow wywoluje wg listy nie ma wiec haosu i przepychanek w poczekalni(duzy plus!!!), niestety mam lekarza, ktory mi b.odpowiada ale ciezko umowic sie na wizyte, lekarz rodzinny zwykle potrzebny jest natychmiast.... i wtedy kieruja cie do kogokolwiek a ktokolwiek to zwykle porazka!!!

Bardzo konkretny lekarz, kompetentny i bardzo polecam. Daje skierowania, gdy dzieje się coś niepokojącego, L4 też w razie potrzeby wypisuje.

Pani doktor twierdzi, że przy ostrym zapaleniu gardła i gorączce mogę chodzić do pracy - zaznaczyłam, że mam pracę w terenie i mam mocne napady kaszlu. Nie wyobrażam sobie pracy terenowej gdzie muszę ciągle rozmawiać z innymi przy takim schorzeniu. Żeby dostać L4 u niej trzeba być chyba umierającym. Tabletki to nie wszystko - tym bardziej, że jest grudzień.

Gdyby każdy lekarz podchodził tak profesjonalnie do pacjenta nie było by potrzeby twrzyć tego typu stron rankingowych. Szkoda tylko, że Pani dr. przyjmuje obecnie w Aldemedzie!!! Moim zdaniem zasługuje na lepszego pracodawcę!

Mi sie ta Pani podoba. Wypisuje skierowania bez problemu a nie jak jakiś skąpiec. Gdy miałem innego lekarza rodzinnego ten nie chciał mi wypisywać na nic skieroań. Miałem poważną kontuzję kolana to wypisywał zwykłą receptę do ortopedy a ta Pani przy lekkim skręceniu nogi (tak samo przy drobnej kontuzji ręki) bez proszenia się z własnej inicjatywy wypisała mi pilne skierowanie. Aparycja nie za przyjemna ale ja po tym ludzi nie oceniam.

zmieniłam juz lekarza rodzinnego gdyz pani Bartkowiak zupełnie nie ma podejscia do dzieci , musialaby sie bardzo zmienic żeby zyskac lepszą ocene

Nie polecam. Pani doktor zotawiła mnie z problemem samą sobie.

Nie polecam. Pani doktor zotawiła mnie z problemem samą sobie.