lekarz Agnieszka Bielicka-Jędrzejczak

3,4
3,6
3,6
3,5

Byłam u tej pani jakiś czas temu.Nie poznała się na moich dolegliwościach. Jest gorzej niż było.Brak slow...Tragedia

Pani doktor to jednym słowem super osoba . Pomogła mi za co bardzo dziękuję.Była miła mimo że poświęca mało czasu swoim pacjentom. POLECAM!!!!!!

Leczę się już od dłuższego czasu i zdecydowanie polecam! Pani doktor zawsze miła, wszystko mi dobrze wytłumaczyła i trafiła z diagnozą. Pozdrawiam

Nie polecam, pomijam fakt braku poprawy, ale podejście, zainteresowanie i cała reszta przy jak się później okazało banalnych objawach choroby trudnych dla niej do zdiagnozowania skutkuje taką a nie inną oceną. Mam wrażenie że kasa się liczy tylko.

Lecze się u Pani Doktor już kilka i ogólnie polecam, raz się zdarzyło że byla mniej sympatyczna no ale wiadomo karzdy ma gorsze dni, lekarz tez człowiek... Ostrzegam przed doktor Semrat,

Bardzo profesjonalna osoba . Zna się na tym co robi i widać że chce ludzią pomagać !

Bardzo miła i symatyczna Pani- zawsze pomagała i nie mam żadnych zastrzeżeń. Naprawde polecam

U Pani doktor lecze się od kilku lat i właściwie nie mam żadnych zastrzeżeń, same plusy. Oby wszyscy lekarze byli tacy.

Odradzam. Szkoda pieniędzy, musiałem isć do innego lekarz i płacic raz jeszcze.

Odradzam. Szkoda pieniędzy, musiałem isć do innego lekarz i płacic raz jeszcze.

Generalnie nie polecam, chyba że nie ma w tym czasie innego dermatologa, a wizyta jest pilna. Strasznie niesympatyczna i ma sobie ludzi za wielkie g...o . Ale na szczęście znalazłem w końcu dobrego lekarza i moja historia się dobrze skończyła.