Do Pani Agnieszki trafiliśmy, gdy szukaliśmy pomocy przy rehabilitacji metodą Bobath. Neurolog orzekł, że córka ma globalnie niskie napięcie mięśniowe i będzie mieć wielkie problemy z siadaniem bądź też chodzeniem. Nasz wybór padł właśnie na Agnieszkę, ponieważ z jednej strony oferowała wizyty domowe, a z drugiej wiele mam polecało ją właśnie. Podczas ćwiczeń Julia była bardzo zadowolona. Ja natomiast przeszłam profesjonalne przygotowanie, w jaki sposób samodzielnie ćwiczyć córkę. Podczas ćwiczeń skupiliśmy się na mięśniach brzuszka,plecków oraz rączek. Już po kilku dniach ćwiczeń córka chętniej współpracowała i leżała na brzuszku. Rehabilitacja trwała ok 2 miesięcy i jak napisała neurolog w opinii - przyniosła wybitne efekty. Dziecko, które początkowo miało mieć problemy z siadaniem czy chodzeniem zaczęło samodzielnie siadać i raczkować w 7msc, stawać w 8 a chodzić w 9. Także rehabilitacja z ciocią Agnieszką zdziałała cuda. Do tej pory jesteśmy z nią w kontakcie (mail, tel) i każda nasza obawa jest rozwiewana prawie, że od ręki. Dzięki zdjęciom czy filmikom z postępów Julii uzyskujemy online poradę jakie ćwiczenia mogą nam pomóc uzyskać lepszy efekt. Zdecydowanie każdemu polecam współpracę z Agnieszką Bień, bo naprawdę w swoim fachu nie ma sobie równych.

Z czystym sumieniem polecam Panią Agnieszkę. Moja córeczka miała parę problemów z rozwojem motorycznym, pani neurolog załamywała ręce i doprowadzała mnie tym do depresji. Już po kilku wizytach Pani Agnieszki zauważyłam ogromne postępy, udzieliła mi wielu cennych rad i podniosła na duchu. Z dumą poszłam na kontrolę neurologiczną i tam usłyszałam, że córeczka praktycznie jest już na prostej i nie wymaga rehabilitacji. Serdecznie polecam, jest zawsze uśmiechnięta i wie co robi.

Agnieszka zajmowała się naszym synkiem, u którego stwierdzono obniżone napięcie mięśniowe. Jest rzetelna i zaangażowana w swoją prace, ma bardzo dużą wiedzę i pasję do tego co robi. Świetnie nawiązuje kontakt z podopiecznymi i wykazuje pełne zainteresowanie jego postępami i rozwojem. Z miłą chęcią polecam Agnieszkę innym potrzebującym pomocy dzieciaczkom i ich rodzinom

Przychodziłem do Pani Agnieszki z synkiem z asymetrią ułożeniową i bardzo szybko dziecko zostało z tego wyprowadzone. Pierwszy raz widziałem, że dziecko podczas terapii potrafi się śmiać a nie tylko płakać jak to bywało u wcześniejszych rehabilitantów. Pani Agnieszka jest bardzo miłą osobą, udziela wyczerpujących informacji na każde zadane pytanie. Jestem pod wrażeniem i mogę każdemu polecić tą rehabilitankę.

Polecam, nasze dziecko w tym roku skończyło 12 lat ze względu na porażenie mózgowe rehabilitujemy je od maleńkości. Wcześniej jeździliśmy do Wrocławia, Lubina jednak gdy polecono nam Panią Agnieszke która przyjechała do nas do domu i nawiązała dobry kontakt z małym postanowiliśmy jej zaufać i był to najlepszy z możliwych dla nas kroków w tym momencie. Już nie tracimy czasu na dojazdy a możemy go wykorzystać w inny ciekawszy dla nas sposób. Dziękujemy i Polecamy. Oby takich osób było więcej

Polecam każdemu Panią Agnieszkę. Zaniepokoiło nas nieprawidłowe ułożenie naszego synka, cały czas patrzył tylko w jedną stronę, lekarze uspokajali że nie ma potrzeby jeszcze interweniować bo mały wyrośnie z tego, dopiero gdy skończył 3 miesiące po kolejnej wizycie kontrolnej u naszego pediatry dostaliśmy skierowanie na rehabilitację Bobathem. Znalezienie terapeuty z certyfikatem graniczyło z cudem. A jednak, dostaliśmy namiary od sąsiadki, która wcześniej korzystała z wizyt Pani Agnieszki i byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Mimo tak młodego wieku terapeutki zostaliśmy pierwszy raz w życiu przeszkoleni jak postępować z bobasem. Po dłuższej rozmowie z Panią Agnieszką wiedzieliśmy że my też musimy dużo pracować z Michałkiem w domu. Gdy tylko mieliśmy jakieś pytania od razu uzyskiwaliśmy wyczerpujących odpowiedzi. Serdecznie polecam każdej mamie.

Szczerze polecam Panią Agnieszkę Bień, jest doskonałym rehabilitantem,jest cierpliwa, ma duże doświadczenie i sporą wiedzę. A przede wszystkim ma podejście do mojego dziecka i zapewne do innych również. A nie każdy lekarz ma czułe oraz szczere podejście do mojej córeczki. Również koszt wizyt prywatnych nie jest wysoki przy takiej wiedzy i doświadczeniu. Jako matka polecam!!

Zdecydowanie polecam Pania Agnieszkę. Profesjonalnie podchodzi do potrzeb każdego dziecka, dba także o rodziców-udzielając wyczerpujących odpowiedzi. Gdy Pani Agnieszka wzięła pod swoją opiekę nasze maleństwo, zostało one wyprowadzone bardzo szybko. Zapewniała dziecku kompleksową opiekę. Jeśli też macie jakieś wątpliwości co do rozwoju swojego dziecka, polecam Wam z czystym sumieniem Panią Agnieszkę Bień.

Szczerze polecam Panią Agnieszkę. Nasza córeczka miała asymetrię ułożeniową, metodą Bobath pani Agnieszka wyprowadziła ją w miesiąc. Teraz mała skończyła 5 miesięcy a jest tak silna, że wykonuje obroty i turla się po dywanie jak 6-miesięczny bobas. Pani Agnieszka zawsze była uśmiechnięta, punktualna i cierpliwa. Udzielała wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie nasze pytania.

Polecam każdemu! Pani rehabilitantka z ciepłem podeszła do mojej córeczki, dokładnie ją zbadała i szczegółowo opisała nad czym będzie pracować. W porównaniu do poświęconego czasu cena jest naprawdę niska a ja wraz z mężem jesteśmy szczęśliwi, że nasza pociecha rozwija się prawidłowo pod czujnym okiem Pani Agnieszki. Bardzo dziękujemy i polecamy.