Jak najbardziej polecam Agnieszkę. Skontaktowaliśmy się z nią kiedy Neurolog swierdziła zastój w rozwoju fizycznym naszego 5 miesięcznego synka i zaleciła rehabilitację metodą Bobath. Kontakt z Agnieszką od samego początku był rewelacyjny wysłałam maila o 23 i zaraz dostałam odpowiedź, umówiliśmy się na wizytę i zaczęła się ciężka praca. Profesjonalizm Agnieszki i jej wiedza jest godna podziwu, przekonała nas do ćwiczeń 3 razy dziennie, aby Wiktor robił postępy. Prawda było dużo płaczu i serce się krajało, ale już po miesiącu neurolog stwierdziła ogromną poprawę. Pomimo, iż zapisaliśmy Wiktora później do ośrodka rehabilitacyjnego prosiliśmy Agnieszkę, aby przyjeżdżała co jakiś czas na wizyty kontrolne w celu omówienia ćwiczeń z ośrodka i oceny postępów Wiktora. Prawdę mówiąć jest godną zaufania na 110%.

Pani Agnieszka to fantastyczny specjalista. Pomimo młodego wieku imponuje wiedzą, doświadczeniem oraz kwalifikacjami. Jest przy tym osobą bardzo energiczną, zdyscyplinowaną i nie skażoną rutyną. W czasie pracy z pacjentem bardzo chętnie objaśnia wszystkie szczegóły i co najważniejsze, szkoli rodziców do samodzielnej pracy z dzieckiem, szczegółowo i cierpliwie objaśniając szczegóły ćwiczeń. Bardzo chętnie przy tym udziela rad i odpowiada na pytania. Jest bardzo elastyczna, dojeżdża do domu, dzięki czemu praca z dzieckiem wiąże się ze znacznie mniejszym stresem dla pacjenta. W naszym przypadku Pani Agnieszka pomagała w skorygowaniu obniżonego napięcia mięśniowego u naszej 4 miesięcznej córeczki. Efekty kilku spotkań zostały od razu zauważone przez naszą panią neurolog i to jeszcze zanim zdążyliśmy ją poinformować o prowadzonej rehabilitacji. Dla nas, wystraszonych wówczas rodziców, była to najlepsza rekomendacja. Z czystym sumieniem polecam.

Każdemu rodzicowi z całego serca polecam i będę polecać Panią Agnieszkę. Zajmowała się się naszym siedmiomiesięcznym synem. Dzięki Pani Agnieszce postępy naszego syna były naprawdę duże. Jest to bardzo kompetentna osoba, w pełni profesjonalna w tym co robi. Jest osobą niezwykle punktualną , zawsze przygotowaną do zajęć. Ma niesamowicie dobry kontakt z dziećmi. Na każde pytanie odpowiada w wyczerpujący sposób, ma niezwykłą cierpliwość do dzieci. Poza tym jest to bardzo sympatyczna i miła osoba. Ocena dla Pani Agnieszki to 6+.

Pani Agnieszka jest najcudowniejszą rehabilitantka dziecięcą!! baaardzo nam pomogla i nadal pomaga udzielajac wyczerpujacych odpowiedzi poprzez emaile.Trafilismy do Pani Agnieszki jak maluszek mial 3 miesiace ,z asymetrią i zaburzeniami napięcia mieśniowego. Maluch nie obracal wogole glowki ,a po pierwszej wizycie Pani Agnieszki nasz synek zaczal nią obracac na boki!!! po kolejnym spotkaniu niebylo problemu z polozeniem Go na brzusio co wczesniej bylo wrecz niemozliwe . Neuroog zalecila cwiczenia metoda Vojty (bolesna i nieprzyjemna) ale zaryzykowalismy ,zaufalismy ze pod opieka Pani Agnieszki bedziemy tez mogli z tego wyjsc i byla to swietna decyzja! zaoszczedzilismy dziecku bolu i cierpienia bo Aga ma niesamowite podejscie do dzieci oraz ogromna cierpliwosc ,gdy dziecko jest niespokojne jest przerwa na mleczko piciu przytulanie do mamy !jest to fantstyczne ! Po 5spotkaniach z Pania Agnieszka wylecielismy z Pl z ogromna wiedza jak nosic,przewijac,obracac i cwiczyc Malucha dzieki Niej bardzo szybko wyszlismy z asymetrii i Adas zaczal sie swietnie rozwijac :) baaardzo dziekujemy za ogromną pomoc ,za wsparcie i naprawde z czystym sercem polecam Tą Panią kazdemu !!!

Nasza córeczka miała problem z trzymaniem główki przy podciąganiu do siadu. Wystarczyły dwie wizyty Pani Agnieszki, żeby było po problemie. Otrzymaliśmy jasne instrukcje w jaki sposób ćwiczyć z dzieckiem, a w razie wątpliwości była bardzo pomocna i dostępna drogą mailową. Nawet w sytuacji, gdy dziecko nie do końca chciało współpracować, wykazała się profesjonalizmem i spotkania były w 100% efektywne. Z przekonaniem polecam Panią Agnieszkę.

Gorąco polecamy Panią Agnieszkę. Profesjonalne podejście do ćwiczeń, zaangażowanie (porady na temat opieki nad dzieckiem; dobranie indywidualnych, samodzielnych ćwiczeń; kontakt mailowy i telefoniczny w razie potrzeby), świetny kontakt z pacjentem. Jednym słowem widać, że Pani Agnieszka kocha to co robi i poświęca się temu z w 100% !!!! :). Dziękujemy za wyprowadzenie naszego synka na prostą!

Z pełną odpowiedzialnością i ogromną przyjemnością polecam wszystkim rodzicom Panią Agnieszkę. Syn miał stwierdzoną asymetrię oraz nieprawidłowe napięcie mięśniowe, w niespełna 3 miesiące wszystko wróciło do normy! Neurolog był pod ogromnym wrażeniem Pani Rehabilitantki. Pani Agnieszka ma cudowne podejście do dzieci i równie dobre do rodziców, zawsze otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania, zostaliśmy profesjonalnie przygotowani do samodzielnych ćwiczeń z synkiem. Wiele razy Pani Agnieszka dzieliła się z nami swoim doświadczeniem, nie tylko z dziedziny rehabilitacji. Bardzo dziękujemy za pomocą i życzymy owocnej pracy z innymi maluszkami.

Pani Agnieszka zajmowała się moim synkiem ponieważ stwierdzono u niego obniżone napięcie mięśniowe, Pani Agnieszka bardzo dobrze zajęła się naszym synkiem, bardzo dokładnie wszystko wytłumaczyła! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt, mały wyszedł na prostą! Oprócz tego podała nam też dużo informacji na temat opieki nad dzieckiem, w 100 % polecamy Panią Agnieszkę !!

Zdecydowanie polecamy Panią Agnieszkę! Ma kapitalne podejście do dzieci i bardzo rzetelnie prowadzi każde zajęcia. Jest certyfikowaną profesjonalistką, w pełni zaangażowaną w wykonywaną pracę. Zmobilizowała nas też do samodzielnych ćwiczeń w domu dokładnie instruując jak powinno to wyglądać. Naprawdę z czystym sumieniem polecamy!!!

Agnieszka zajmowała się naszym synkiem, u którego stwierdzono obniżone napięcie mięśniowe i asymetrię. Dzięki Agnieszce po 3 miesiącach mały wyszedł na prostą. Bardzo ważne dla nas rodziców było , to że Agnieszka na pierwszej wizycie pokazała i poinstruowała nas jak mamy podnosić, nosić czy np. karmić małego. Agnieszka jest bardzo rzetelną, profesjonalną i punktualną osobą. Polecam ja każdemu kto potrzebuję rehabilitować dziecko metoda Bobath. Ma świetne podejście do dzieci, podczas ćwiczeń potrafi zabawić i zachęcić maluszka do ćwiczeń – co jest bardzo ważne. Poza tym jej wiedza na różne tematy związane z dziećmi jest ogromna! Agnieszka zawsze chętnie służy radą i udziela wyczerpujących informacji na każde zadane pytanie. Nawet teraz, kiedy nasz synek nie jest już rehabilitowany, możemy liczyć na Agnieszkę, która mailowo lub telefonicznie odpowiada na nasze pytania związane z postępami naszego synka. Ważnym dla nas był jeszcze fakt, że Agnieszka na wizyty dojeżdża do domu „pacjenta” i to wszystko za niewielką cenę, porównując z innymi rehabilitantami. Jeszcze raz szczerze i gorąco polecam Agnieszkę Bień.