Bardzo fajna dietetyczka. Wszystko mi wyjasnila i poukladala w glowie tak, jak nalezy. Ciezko bylo sie przestawic na wiele zmian, ale naprawde warto. Moj poziom trojglicerydow spadl z 485 do 210 po szeciu miesiacach diety. W przeciagu roku nie zachorowalem nawet na najzwyklejsze przeziebie ani razu. Wczesniej niejednokrotnie meczyl mnie kaszel, katar a nawet krzstusiec. Skonczyly sie tez problemy z alergia. No a co najfajniejsze, w koncu mieszcze sie w spodnie, ktore kupilem sobie majac jeszcze 24 lata, a ktore lezaly w szafie czekajac na lepsze czasy. Polecam z calego serca. Warunek, trzeba sie ostro trzymac jej zalecen, a wszystko bedzie dobrze.

Długo nie mogła sobie poradzić z nadwagą.Pani Doktor Agnieszka dała mi szansę na to że będę taka jak kiedyś.Schudłam 10 kilo .

Ciągłe problemy wagowe i tendencje do zaparć spowodowały, że zaczęłam szukać profesjonalnej pomocy. Uzyskałam ją u pani Agnieszki Biernat, która okazała się osobą o ogromnej wiedzy. Fachowe podejście do człowieka, kompetentność pozwoliły na szybkie zdiagnozowanie problemu zdrowotnego - nietolerancja na gluten. Przeprowadzona dokładnie analiza dotychczasowego jadłospisu i wywiad środowiskowy umozliwił wyznaczyć dla mnie ogólne wytyczne, które pozwoliły mi na komponowanie urozmaiconych posiłków z produktów, które lubię i są smaczne. Nie czuję głodu, a chudnę. Możliwość kontaktu z p.Agnieszką emailowo i telefonicznie pomiędzy wyznaczonymi wizytami motywuje i zachęca do osiągania dalszych postepów. Gorąco polecam.

Prawie przez 3 tyg. męczyłem się zanim zdiagnozowano u mnie zespół jelita drażliwego. Gastrolog zalecił oprócz leczenia farmakologicznego wizytę u dietetyka w celu opracowania jadłospisu w jelicie drażliwym. Skorzystałem z pomocy przyjaciół którzy dali mi namiary na Panią dietetyk Agnieszkę Biernat. Sami korzystali z jej rad w problemach zdrowotnych i byli bardzo zadowoleni. Ja również polecam. Oprócz jadłospisu otrzymałem wiele cennych wskazówek jak dbać o swojej zdrowie. Super specjalista, fachowo podchodzi do problemu, dokłada starań by wszystko było zrozumiałe i by pacjent czuł opiekę z jej strony.

Przed paroma miesiącami postanowiłam przejść na dietę wegańską. Zmian chciałam dokonać pod okiem specjalisty. I tak przez internet natknęłam się na panią Agnieszkę Biernat. Ponieważ wciąż dokuczają mi pewne dolegliwości pani dietetyk opracowuje dla mnie specjalną kurację. Przekazuje bardzo wiele istotnych wskazówek w kwestiach żywieniowych. Wykazuje sie bardzo dużą wiedzą. Jest zawsze chętna do udzielenia odpowiedzi, a przy tym jest niesamowicie milą osobą. Polecam wszystkim,którzy myslą o swoim zdrowiu, aby skorzystali z uslug pani Agnieszki Biernat.

Gorąco polecam Panią dietetyk Agnieszkę Biernat zwłaszcza mamom, które mają problemy z żywieniem dzieci z nietolerancją glutenu i mleka krowiego. Pani dietetyk bardzo pomogła mi ustalić prawidłową dietę i jadłospis dla mojej 5-letniej córci. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc Pani dietetyk Biernat. Dlatego szczerze polecam tego specjalistę. Anna

Anna

Pani Agnieszka jest dietetykiem o naprawdę rozległej wiedzy i zna się na rzeczy. Dla mnie największym plusem jest to, że słucha i nie stosuje niczego na siłę. Stara się dostosować kurację do potrzeb, ale też możliwości pacjenta. Nie wywiera presji na zmiany, ale zachęca do nich. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Wrocław"?

Gabinet Dietetyczny Proporcja
Jesionowa 35/1