lek. dent. Agnieszka Blewązka

Doskonały fachowiec! Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Zarówno pacjenta, jak i wykonywaną pracę traktuje poważnie. Inni lekarze na widok prześwietlenia zębów leczonych kanałowo przez Panią Agnieszkę Blewązkę za każdym razem pytają: Kto wykonał tak dokładną pracę? - to chyba samo mówi za siebie. Ja ze swej strony dodam, że zdarzyło mi się usnąć na fotelu podczas, kiedy to trzeba było poczekać na kontynuację leczenia - po prostu człowiek naprawdę czuje się dobrze u Pani doktor.Zniknął paniczny strach przed DENTYSTĄ!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Stryków"?

ul. Targowa 25/27/6

Kolejowa 82