dr Agnieszka Bliżanowskadr Agnieszka Bliżanowska - zdjęcie profilowe

dr Agnieszka Bliżanowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Jako dermatolog i lekarz medycyny estetycznej wykorzystuję całą wiedzę i doświadczenie, by opracowywać najlepsze plany leczenia, dostosowane zawsze indywidualnie do potrzeb danego pacjenta.

Proponowane przeze mnie terapie zawsze poprzedza pogłębiona konsultacja medyczna oraz rozmowa o oczekiwaniach i stylu życia pacjenta.

Stosuję autorski protokół leczenia, w którym łączę najskuteczniejsze technologie i produkty z zakresu medycyny estetycznej.

Dzięki temu uzyskuję naturalne efekty,...

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie

Nie znałam wcześniej nikogo, kto był pacjentem dr Bliżanowskiej, z tego względu miałam pewne obawy. Na szczęście nie zawiodłam się, a nawet wręcz przeciwnie. Z pewnością zostanę stałą pacjentką, choć mam nadzieję, że nie będzie już wkrótce większej potrzeby, bym pojawiała się u pani dr często.

Jestem pacjentką dr Bliżanowskiej od niedawna wcześniej korzystałam z usług innego lekarza. Jestem bardzo zadowolona z tej zmiany! Wykonywałam w gabinecie Wellderm w Warszawie zabieg redukcji rozstępów laserem. Na początku miałam duże obawy, nie byłam do końca przekonana do zabiegu, ale po konsultacji u pani dr Bliżanowskiej, która dokładnie wytłumaczyła na czym on polega zdecydowałam się na niego. Muszę przyznać, że pani doktor jest bardzo kompetentną osobą i bardzo cierpliwą Sam zabieg nie był zbyt bolesny, po drugim zabiegu zaczynam widzieć pierwsze wyraźne efekty, jestem naprawdę zadowolona. Polecam nie tylko samą panią doktor ale i gabinet, szczególnie za bardzo miłą i bezstresową atmosferę.

Pani Aga to bardzo miła osoba, ogolnie wszystkie Panie to prawdziwe skarby,a usługi Welldermu na pewno beda stale w moim kalendarzu:) Warto zrobic cos dla siebie Drogie Panie! :)

Skorzystałam z wizyty u tej Pani doktor aby poradzić się co do zrobienia ust. Byłam zaszokowana bo powiedziała mi, że w moim przypadku wcale nie potrzeba dużej zmiany bo mam ładne usta. Zmieniła mój punkt widzenia, zrobiłam u niej usta i wyglądają dla mnie idealnie.

Bardzo kompetentny lekarz. Super profesjonalne podejście. Od 2 lat regularnie odwiedzam panią Doktor, z gabinetu zawsze wychodzę zadowolona z efektów.

Robiłam usta własnie u tej specjalistki, nie ukrywam że jestem bardzo zadowolona. Niestety miałam bardzo wąskie i mało widoczne usta i miałam kompleksy na tym punkcie. Zdecydowałam, że chcę to zmienić i w ogóle nie żałuje, bo usta wyglądają naturalnie.

Oby takich specjalistów jak najwięcej. Usuwałam zmarszczki u Pani dr Bliżanowskiej. Wszystko było ok, pierwszy raz byłam na takim zabiegu to dokładnie mi wytłumaczyła jak to będzie wyglądało. Polecam, na prawdę bo zna się na tym co robi, a to najważniejsze.

Dr Bliżanowska pomogła mi uporać się z własnymi kompleksami, jest o niebo lepiej, bardzo lubię to ja wyglądam.

Mam pełne zaufanie do tego lekarza. Doktor jest świetnym specjalistą, z pewnością kluczowym w tej dziedzinie.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny