Jako dermatolog i lekarz medycyny estetycznej wykorzystuję całą wiedzę i doświadczenie, by opracowywać najlepsze plany leczenia, dostosowane zawsze indywidualnie do potrzeb danego pacjenta.

Proponowane przeze mnie terapie zawsze poprzedza pogłębiona konsultacja medyczna oraz rozmowa o oczekiwaniach i stylu życia pacjenta.

Stosuję autorski protokół leczenia, w którym łączę najskuteczniejsze technologie i produkty z zakresu medycyny estetycznej.

Dzięki temu uzyskuję naturalne efekty, których oczekują pacjenci.

Zapraszam do Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm.

Bez sensu są opinie typu fajny gabinet, uśmiechnięte Panie!! oceniamy fachowość lekarza!!! nie jej piękny wygląd!!! Za taką forsę jaką zgarnia to trudno żeby wyglądała inaczej!!! Wizyty bardzo drogie!!! Mało informacji!!! W ogóle się nie stara!!! Żeby tylko wziąć pieniądze!!!

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie

Bardzo kompetentny lekarz. Super profesjonalne podejście. Od 2 lat regularnie odwiedzam panią Doktor, z gabinetu zawsze wychodzę zadowolona z efektów.

Pani Aga to bardzo miła osoba, ogolnie wszystkie Panie to prawdziwe skarby,a usługi Welldermu na pewno beda stale w moim kalendarzu:) Warto zrobic cos dla siebie Drogie Panie! :)

Dr Bliżanowska pomogła mi uporać się z własnymi kompleksami, jest o niebo lepiej, bardzo lubię to ja wyglądam.

Piątka z plusem i dla Pani dr i dla centrum. Szczególnie za kompleksowość podejścia, kompetencje i uprzejmość.

Mam pełne zaufanie do tego lekarza. Doktor jest świetnym specjalistą, z pewnością kluczowym w tej dziedzinie.

Dla mnie to przede wszystkim specjalista warty polecenia. Przez kilka ostatnich lat regularnie umawiam się na wizyty.

Na pewno jest to dobry wybór. Zdecydowałam się na akurat ten punkt i jak dotąd jestem bardzo zadowolona.

Wzbudza zaufanie i zdecydowanie poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu, tak jest kompetentna i z pewnością jako specjalistka warta polecenia.