lekarz Agnieszka Borowiec-Blinowska

Leczyłam się u Pani Doktor dwa lata, jednak przez ten czas nie zleciła żadnych badań hormonalnych mimo, że choruje na PCOS i insulinooporność. Leki które przepisywała miały złagodzić obiawy jednak nic takiego się nie stało. Doktor jak dla mnie jest osobą która tylko obiecuje że stan zdrowia się poprawi jednak potem pacjent jest rozczarowany że nic się nie zmienia.

Nie polecam pani doktor. Jest niezainteresowana pacjentem, poświęca na wizytę dwie minuty i mówi że z jej strony to wszystko a w wyniki badań są złe. Leczyłam się u doktor jednak metody które wdrożyła są nieskuteczne i powiedziała że ona już sama nie wie co z tym zrobić. Nie polecam żadnej kobiecie!