lek. med. Agnieszka Bronikowska

Dermatolog, Medycyna estetyczna, Wenerolog

Bardzo polecam Panią doktor. Leczyłam się u niej w SCM estetic, zasadniczo byłam na 2 wizytach, bo szybko i skutecznie mi pomogła. Tego oczekiwałam.

Polecam doktor Agnieszkę Bronikowską. Zanim do niej trafiłam do SCM estetic, borykałam się z problemem przesuszonej skóry w okolicy oczu, szczególny dramat był na dolnej powiece, gdzie skóra często była napuchnięta, pękała i bardzo swędziała. Okazało się, że mój problem polega na złej pielęgnacji tej części twarzy, używałam złych preparatów , które zamiast pomagać, tylko podrażniały skórę. Pani doktor krok po kroku omówiła ze mną zasady prawidłowej pielęgnacji skóry w okolicy oczu. Dodatkowo zwróciła mi uwagę na to, jaki skład powinny mieć kremy pod oczy , tak aby nie podrażniały. Doraźnie przepisana maść bardzo szybko pomogła, teraz stosuje się do zaleceń i problem ustał, z czego jestem mega zadowolona.

Dobry i kompetentny lekarz. Leczenie bardzo skuteczne. Wizyty w SCM estetic prowadzone w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Z mojej strony pełne zadowolenie.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pani doktor, u której byłam w SCM estetic. Na szyi miałam sporo włókniaków, które nie ukrywam bardzo mnie denerwowały , szpeciły mi szyję. Pani doktor za pomocą lasera CO2 usunęła je wszystkie. Powiem szczerze , że nawet nie wiedziałam, że to takie łatwe i szybkie. Po zabiegu zrobiły się strupki , które same po jakimś czasie odpadły. Z efektów jestem ogromnie zadowolona, a sama Pani doktor wykazała się pełnym profesjonalizmem.

Świetna lekarka. Wyleczyła moje problemy ze skórą. Miałam atopowe zapalenie skóry. A teraz pomogła mi pozbyć się zmarszczek wokół oczu. Chodzę do niej regularnie do SCM estetic.

Przemiła lekarka. Wspaniale pomogła mi usunąć blizny potrądzikowe w SCM estetic za pomocą lasera frakcyjnego. To był mój duży kompleks.

Świetna dermatolożka. Leczyłam u niej trądzik w SCM estetic, a potem usuwałam blizny po nim. Terapia nie była łatwa, ale było warto. Bardzo polecam.

Leczyłam u Pani doktor w SCM estetic trądzik różowaty, a teraz odmładzam twarz. Zrobiłyśmy wolumetrię i mezoterapię oraz serię zabiegów peelingami. Mam ładnie odświeżoną, błyszczącą i odżywioną oraz uniesioną skórę. Naprawdę fajnie to wyszło. No i nie mam już tych brzydkich czerwonych placów, które były straszne. Dziękuję!

Bardzo dobry dermatolog i lekarz medycyny estetycznej. Jestem jej pacjentką w SCM estetic. Nie chcę się brzydko zestarzeć, więc robimy regularnie zabiegi anti-aging. Fajne jest to, że Pani doktor bazuje na zabiegach regenerujących, więc wyglądam świeżo, młodo, ale na pewno nie sztucznie.I o to mi chodziło.