lekarz Agnieszka Brzozowska

Alergolog, Pediatra

Bardzo dobry lekarz, cudowny człowiek. Moje dzieci są pod opieką pani doktor od 7 lat. Nigdy nie spotkałam tak dobrego lekarza, zwłaszcza "państwowo". Gdy nie wiedziałam co jest mojemu dziecku, zadbała i o dziecko i o mnie jako matkę, mimo że problem wcale nie dotyczył alergii a dziecko było pod opieką innego specjalisty( który traktował je bardzo przedmiotowo, jako kolejny przypadek medyczny.)

Doskonały lekarz i przesympatyczna osoba. Całościowo podeszła do mojego stanu zdrowia, zleciła wszystkie niezbędne badania i cały czas kontrolowała leczenie. Szybko dobrała odpowiednie leki. Była przy tym niezwykle uprzejma i poświęcała mi bardzo dużo czasu.

Pani lekarz kompetentna, uprzejma i potrafiąca słuchać. Osoba zdecydowanie godna polecenia.

bardzo uprzejma, cierpliwie tłumaczy stosowane leczenie, interesuje się pacjentem

Najlepszy alergolog jakiego znam:)Całościowo podchodzi do każdego pacjenta, ma dużą wiedzę i wzbudza moje zaufanie.

Zgadzxam się lekarz z powołania !!!!!!!

Zgadzxam się lekarz z powołania !!!!!!!

Pod wszystkimi komentarzami wyżej podpisuję się obiema rękami.Pani doktor to po prostu Judym w spódnicy.Olbrzymia wiedza, jeszcze większe serce, lekarz z powołania.Kultura osobista Pani doktor sprawia, że wizyty z dzieckiem stają się przyjemnością, a ilość pacjentów pod gabinetem chyba mówi sama za siebie.Gorąco polecam Panią doktor.Dodam tylko, że nawet podczas wizyt w prywatnych gabinetach nie spotkałam się z takim podejściem i kompetencją lekarzy.

Pani dr zajmuje się moim synem od 5 lat. Nie znam lepszego i bardziej kompetentnego specjalisty - lekarza i człowieka, który poświęciłby bezinteresownie innym swój czas, podzielił się wiedzą, wspierał i rozwiewał wszelkie wątpliwości.

Profesjonalizm, chęć niesienia pomocy, uprzejmość, nieprzedmiotowe podejście do pacjenta.

Od ponad sześciu lat moje dzieci są leczone przez panią dr. Agnieszkę, i tak naprawdę nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej. To jest lekarz, który ma nie tylko ogromną wiedzę, ale i wielkie serce, całkowicie oddane dziecku-pacjentowi. Oby takich lekarzy było więcej....