lekarz Agnieszka Bzowska

Internista

Bardzo miła i odpowiedzialna lekarka .Posiada dużą wiedzę , która pomaga jej w diagnozowaniu choroby oraz umożliwia w ten sposób jak najszybszego i skutecznego wyleczenia pacjenta bez kolejnych wizyt i straconych pieniążkach na niepotrzebne mendykanty ponieważ pani doktor przysłowiowo ,,wali z grubej rury "" więc efekty leczenia są na widoczne po kilku dniach nie ""owija w bawełnę "" jak inni lekarze przepisując nie potrzebne lekarstwa i szkodząc pacjentowi . Więc polecam leczenia się u tak bardzo dobrego lekarza jak Lek.med Agnieszka Bzowska spec.chorób wewnętrznych bo będziecie bardzo ciepło przyjęci, dowiecie się jak trzeba postępować z daną chorobą będziecie mieli wszystko bardzo wytłumaczone , wypisane tak jak się należy czyli wszystko jest napisane w staranny sposób aby osoby starsze jak i młodzi mogli przeczytać nazwę leku aby się nie pomylić w przyjmowaniu co jest bardzo komfortowe dla osób starszych gdy nie ma przy nich osób , które by mogły przeczytać co piszę na zaleceniu przez lekarza co mają przyjmować w odpowiednich porach dnia więc bardzo polecam leczenie się u pani doktor bo jest na prawdę lekarzem z powołania i wyrozumiała w niektórych przypadkach nie jest to żadna ściema tylko fakty więc polecam szczerze panią doktor Bzowską :-)

Lekarz z powołania! Miła, sympatyczna, zawsze znajdzie czas dla pacjenta, konkretnie i na temat. Czlowiek od razu lepiej się czuje przez takie podejście do pacjenta. Obsluga na najwyzszym poziomie. Godna polecenia!

Wspaniała kobieta! Dla pacjentów ma zawsze czas. Potrafi być również psychologiem gdy potrzebna jest rozmowa. Nigdy się na niej nie zawiodłam. Wyciągnęła mnie z uzależnienia od leków,służyła wiedzą i radą,podczas gdy inna lekarka olala mnie koncertowo. Polecam Panią doktor z calego serca

Pani doktor miła, kompetentna, pacjent pod okiem Pani Doktor czuje pełne zaufanie i bezpieczeństwo. Polecam, mimo że to działa na moją niekorzyść bo trudno będzie mi się dostać do Pani Doktor. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Świetny lekarz, potrafi szybko zdiagnozować daną chorobę u pacjenta oraz przepisać odpowiednie leki. Polecam.

Fantastyczny lekarz, mimo ilości pacjentów (stale rosnącej ze względu na bardzo dobra opinię) każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu dokładnie zapoznając się ze stanem pacjenta. Przy tym jest niezmiernie taktowna i sympatyczna. POLECAM !!!

mila sympatyczna pani doktor zawsze z usmichem wita pacjenta potrfiaca postawic idealna diagnoze i wypisac lek ktory ma pomoc w dolegliwosciach .takiego lekarza dawno ledziny nie mialy mila sympatyczna osoba potrafica wysluchac pacjenta choc na poczekalni klebia sie tlumy do niej na wizyte zato w rejestacji panie rejestratorki i pielegniarki patrza na pacjenta jak na debila ktory domaga sie wejsia do lekarza .moim zdaniem wprowadzenie numerow do lekarza wprowadzilo by troche porzadku i ladu na poczekalni ladnie utrzymanej .

wspaniala mila sympatyczna usmiechnieta osoba ,poswiecajaca duzo czasu pacjentowi,kompetentna,do tej pory nie poznalam takiego lekarza

wizyta u pani doktor to sama przyjemnosc mila sympatyczna osoba podchodzaca do kazdego z wielkim wyrozumieniem ogromny zasob wiedzy i kompetencji dawno przychodnia nie miala takiego lekarza co chodzi o pielegniarki to traktuja ludzi jak bydlo stloczone w poczekalni uwazam ze pielegniarkami muglby sie ktos zajac bo naprawde wizyta w przychodni mogla by lepiej byc zorganizowana

Pani doktor zawsze mile wspominam Pani pracę w Chełmie śl. Teraz jako pacjentce brakuje mi Pani wiedzy,doświadczenia ,uśmiechu i ludzkiego podejścia do pacjenta.Pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Internista Lędziny"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - CENTRUM MEDYCZNE AMICUS

Zgrzebnioka 22
Medest s.c. W.Święch, M.Mochuł
ul. ks. bp. Bogedaina 41
43-200 Pszczyna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" sp. z o.o.
ulica Poprzeczna 1
43-225 Wola
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - CENTRUM MEDYCZNE AMICUS
ulica Łanowa 5
41-140 Lędziny
Centrum Diagnostyczne "ASPER" Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna
Bohaterów Warszawy 11
ulica Murckowska 10
43-143 Lędziny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIX" Sp. z o. o.
ulica Lędzińska 1
43-143 Lędziny
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice