lekarz Agnieszka Bzowska

Internista

POLECAM!!!!!!!!! Pani Doktor jest bardzo zaangażowana w proces leczenia pacjentów. Ma dobre podejście, niesamowitą wiedzę. Stawia trafne diagnozy i leczy najnowszymi lekami. Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia Pani Doktor, aby starczyło jej sił na długie lata by nas móc leczyć :)))

POLECAM!!!!!!!!!

Wielka szkoda że w Chełmek traci Takiego Lekarza! Wspaniałe podejście, zrozumienie,empatia, wielkie serce i olbrzymia wiedza, profesjonalizm przez duże P. Przenosimy się za Panią Doktor do Oświęcimia -Centrum Medyczne PZU Zdrowie Multimed Pani Doktor powodzenia! Trzymamy kciuki! Taki Lekarz to w dzisiejszych czasach skarb i prawdziwy Przyjaciel 💛 Magda z Darkiem i dziećmi

Jestem zachwycony. Super kontakt, zrozumienie dla chorego, wiedza olbrzymia i godna polecenia , umiejętność tłumaczenia choroby w sposób prosty i zrozumiały. Byłem u 3 lekarzy i dopiero Pani Doktor zdiagnizowała chorobę nie szczędząc czasu i skierowań na badania- ciągle słuchałem że można badania z robić sobie prywatnie bo brakuje kasy. Takich lekarzy nam kurna trzeba!!!! Pozdrawiam Pani Doktor! Wdzięczny Darek

Bardzo miła i odpowiedzialna lekarka .Posiada dużą wiedzę , która pomaga jej w diagnozowaniu choroby oraz umożliwia w ten sposób jak najszybszego i skutecznego wyleczenia pacjenta bez kolejnych wizyt i straconych pieniążkach na niepotrzebne mendykanty ponieważ pani doktor przysłowiowo ,,wali z grubej rury "" więc efekty leczenia są na widoczne po kilku dniach nie ""owija w bawełnę "" jak inni lekarze przepisując nie potrzebne lekarstwa i szkodząc pacjentowi . Więc polecam leczenia się u tak bardzo dobrego lekarza jak Lek.med Agnieszka Bzowska spec.chorób wewnętrznych bo będziecie bardzo ciepło przyjęci, dowiecie się jak trzeba postępować z daną chorobą będziecie mieli wszystko bardzo wytłumaczone , wypisane tak jak się należy czyli wszystko jest napisane w staranny sposób aby osoby starsze jak i młodzi mogli przeczytać nazwę leku aby się nie pomylić w przyjmowaniu co jest bardzo komfortowe dla osób starszych gdy nie ma przy nich osób , które by mogły przeczytać co piszę na zaleceniu przez lekarza co mają przyjmować w odpowiednich porach dnia więc bardzo polecam leczenie się u pani doktor bo jest na prawdę lekarzem z powołania i wyrozumiała w niektórych przypadkach nie jest to żadna ściema tylko fakty więc polecam szczerze panią doktor Bzowską :-)

Wspaniały lekarz i człowiek. Olbrzymia wiedza i kompetencje a przede wszystkim wielkie serce. Leczy ciało i duszę.Wędrujemy z rodziną za panią doktor do poradni w których przyjmuje niezależnie od odległości Polecam z całego serca!!

Polecam z całego serca!!

Witam. Super człowiek przez duże C, super lekarz. Wiedza olbrzymia, kompetencje wspaniałe, podejście do pacjenta przyjacielskie, holistyczne, empatyczne. Nie znam drugiego tak oddanego i wspaniałego lekarza. Obecnie to chyba już wymierający gatunek. Polecam, polecam do n-tej potęgi.Tak trzymać Pani Doktor!!!

Nie znam lepszego i oddanego lekarza. Pani dr jest pełna empatii, dobroci. Jest lekarzem i przyjacielem. Poświęca bardzo dużo czasu choremu. Wszystko tłumaczy Wspiera i dodaje sił aby walczyć z chorobą. Pani dr dziękuję za wsxystko...

Lekarz z powołania! Miła, sympatyczna, zawsze znajdzie czas dla pacjenta, konkretnie i na temat. Czlowiek od razu lepiej się czuje przez takie podejście do pacjenta. Obsluga na najwyzszym poziomie. Godna polecenia!

Wspaniała kobieta! Dla pacjentów ma zawsze czas. Potrafi być również psychologiem gdy potrzebna jest rozmowa. Nigdy się na niej nie zawiodłam. Wyciągnęła mnie z uzależnienia od leków,służyła wiedzą i radą,podczas gdy inna lekarka olala mnie koncertowo. Polecam Panią doktor z calego serca

Pani doktor miła, kompetentna, pacjent pod okiem Pani Doktor czuje pełne zaufanie i bezpieczeństwo. Polecam, mimo że to działa na moją niekorzyść bo trudno będzie mi się dostać do Pani Doktor. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.