lekarz Agnieszka Czarnecka

Świetny specjalista. To co piszecie o indywidualnym podejściu jest szczerą prawdą. Byłam u wielu ginekologów i tylko Pani Czarnecka drążyła moją przypadłość i nie dawało jej to spokoju dzięki czemu wiem, że mam dwie macice. Serdecznie polecam.

Wizyta u doktor spełniła moje oczekiwania

Wizyta u doktor spełniła moje oczekiwania

To swietny lekarz, naprawdę z powołania, mam pełne zaufanie. Zanim trafiłam do Dr Czarneckiej bywałam u innych ginekologów i prywatnie i państwowo i z żadnym nie miałam tak dobrego kontaktu.

fantastyczna olbrzymia wiedza wspaniałe podejście,bardzo miła pomogła nam sprowadzić na świat naszą kochaną dwójke urwisów

fantastyczna
olbrzymia wiedza wspaniałe podejście,bardzo miła
pomogła nam sprowadzić na świat naszą kochaną dwójke urwisów

Lekarz naprawdę godny polecenia, olbrzymia wiedza a do tego bardzo miła i uprzejma przy badaniu bardzo delikatna odpowie na kazde pytanie

Bardzo uprzejma i troskliwa nie zostawia swoich pacjentek samym sobie każdą traktuje jako oddzielną jednostke. Zawsze ma czas aby porozmawiac i wszystko wytlumaczyc. Swietny specjalista godny polecenia.