lekarz Agnieszka Damps

Najlepszy stomatolog z jakim w życiu miałam do czynienia. Tłumaczy wszystko, jest spokojna cierpliwa, troszczy się o to czy pacjent się czuje komfortowo, pyta czy boli i robi wszystko żeby nie bolało. Poświęca maksimum czasu, efekty i leczenie na najwyższym poziomie. Cud kobieta :) polecam - w skali 1-10 daje zdecydowane 11! :)

Jeśli ktoś szukał właściwego stomatologa, to po wizycie w gabinecie u dr Agnieszki Damps będzie już wiedział, że znalazł "swoje miejsce i człowieka". Wizyty w tym gabinecie to swoista "magia". Po prostu trzeba tego doświadczyć. Sympatyczna atmosfera, pełna empatii "ekipa" i fachowość na najwyższym poziomie. Polecam usługi dr Agnieszki Damps z całego serca. (pacjent od ponad 5 lat).

a ja już tam nie pójde dla swoich to ma czas a innych to wysyła na jakieś prześwietlenia oczywiście do zaprzyjażnionego zakładu potem nie ma czasu nawet na odczytanie rendgena zębów na który sama kieruje nigdy więcej tam

U Pani Doktor leczę się wiele lat tak jak moja cała rodzina i znajomi.Jest to rewelacyjny lekarz podchodzi kompleksowo do problemu i rozwiązuje bez błędnie każdy problem a leczenie jest bez bólu!!!! Każdy chodzi do Pani Doktor z uśmiechem a dzieci nie mogą doczekać się wizyty. Przywróciła mi piękny biały, zdrowy uśmiech który gości teraz często na mojej twarzy. Byłam teraz w nowej siedzibie Pani Doktor na ul. Sadowej 2 i jestem pod wrażeniem bo to jest piękny, profesjonalny gabinet który zadowoli najbardziej wymagających.Polecam wszystkim serdecznie bo to jest bezcenny ...

Byłam teraz w nowej siedzibie Pani Doktor na ul. Sadowej 2 i jestem pod wrażeniem bo to jest piękny, profesjonalny gabinet który zadowoli najbardziej wymagających.Polecam wszystkim serdecznie bo to jest bezcenny lekarz!!!!
Dziękuję Pani Doktor:))

Kiedyś przez pewien czas chodziłem do tego lekarza i na początku ta pani spisywała się bez zarzutu ale później to już tak dobrze nie było - miałem do wyleczenia piątkę górną która mnie bolała lecz pani doktor zajmowała się sprawami drugorzędnymi - a to leczyła zapalenie dziąseł które i tak nie potrafiła uleczyć a to szukała ósemek których nigdy nie miałem ale ich obsesyjnie szukała lub jeszcze czymś innym.Konsekwencja - zmiana lekarza który rozwiązał problem zarówno z tą piątką,dziąsłami i innymi

Fantastyczna pani doktor !! :) na prawdę !! Nie chodzę do innego dentysty, tylko do p.Agnieszki już 10 lat :) na prawdę, godna polecenia osoba, bardzo sympatyczna i co najważniejsze - bardzo dobrze leczy zęby ! Chodzę teraz tylko i wyłącznie na kontrole ;) od ponad 7 lat ;) pozdrawiam !

bardzo sympatyczna Pani dr.wizyty sa bezbolesne!polecam

bardzo sympatyczna Pani dr.wizyty sa bezbolesne!polecam

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor, polecam! Przyjęła synka (4 latek) z bólem bez problemu, mimo iż ma naprawdę bardzo dużo pacjentów i od razu pomogła, syn chętnie będzie chodził do Pani doktor. Serdecznie pozdrawiamy!

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor, polecam!
Serdecznie pozdrawiamy!

Jest po prostu super, nie znam milszej lekarki. Mam do niej 100% zaufania. Polecam.

Dla mnie mistrzyni świata w swoim zawodzie. Przed wizytą bałem się dentystów jak ognia, teraz chodzę do Pani Agnieszki jak do dobrej znajomej na plotki. Polecam każdemu. Podany koszt to tylko jeden z kilku. Leczę się ja, jak i moja żona. Szkoda, że już kończę, ale chociasz na kontrolę wpadnę od czasu do czasu.