dr Agnieszka Dębicka

naciągają na leczenie zebow.................................................................................

Gorąco polecam ! W tak dobrych rękach nigdy nie byłam. Pani doktor bardzo sympatyczna jak również załoga.polecam z całego serca !!!

Pani Agnieszka to najlepszy stomatolog jakiego miałam. Świetny fachowiec, uprzejma dla pacjentów i personelu, uśmiechnięta, zawsze służy radą (dla dobra pacjenta, a nie własnego portfela), jest delikatna, nie pracuje chaotycznie, na fotelu czujesz, że jesteś w dobrych rękach. Same pozytywy. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, naprawdę lepiej jest zapłacić za usługę, nie czekając tygodniami i nie stresując się na fotelu czy dodatkowo wykupione znieczulenie wystarczy albo czy dentyście na kontrakcie będzie się chciało zlecić rtg lub zastanowić nad przyczyną bólu. Polecam i pozdrawiam!

jest lekarzem dobrym,miłym,uprzejmym.wspaniałe podejście do dzieci.

jest lekarzem dobrym,miłym,uprzejmym.wspaniałe podejście do dzieci.

Młoda bardzo przyjemna Pani doktor super podejscie i delikatność zdecydowanie polecam

PANI DOKTOR WRAZ Z MĘŻEM WOJCIECHEM DĘBICKIM TO NAJWIĘKSZE SZUJE I OSZUŚCI W JAKICH ŻYCIU SPOTKAŁEM. ZŁODZIEJE I PARTACZE. NIE POLECAM- CHYBA ŻE KTOŚ CHCE ZOSTAĆ BEZ KASY I Z ROZPIEPRZONYMI ZĘBAMI