dr hab. n. hum. Agnieszka Dłużniewska

Logopeda, Logopeda dziecięcy, Neurologopeda

Pani Dluzniewska jest bardzo dobrym specjalista. Ciepła, pełna energii osoba. Kobieta z ogromna wiedza i sercem do swoich klientów.

co za bzdurna opinia tu jest napisana na temat Pani Dłużniewskiej. Podejrzewam, że to jakaś zakompleksiona osoba (konkurencja). Mam doświadczenia z dwoma logopedami. Panią Mieszkowicz i Panią Dłużniewską. U pierwszej Pani byłam jak córka miała 2 latka - uważam to spotkanie za porażkę. Córka jest nie ufna, ostrożna do obcych. Pani na pierwszym spotkaniu wzięła córkę posadziła na podłodze, skrzyżowała nogi, oczywiście próbowała ją czymś zainteresować, ale córka nie była zainteresowana żadnymi rzeczami, którymi próbowała ją Pani zainteresować bo była trzymana na siłę. Nie chciała z nią siedzieć wyciągała rączki, żeby ją zabrać. Pani Mieszkowicz tłumaczyła nam (mi i mężowi), żebyśmy zobaczyli, że nic jej się nie dzieje. Ok, nie dzieje jej się krzywda, ale bierze ja na siłę, na dodatek obca osoba, trzyma i nie nie chce puścić do mamy. Przypominam: córka jest nie ufna przy pierwszych spotkaniach z obcymi. Teraz spotykamy się z Panią Agnieszką Dłużniewską. Rewalacyjna osoba. Miła, ciepła, na spokojnie podchodzi do dziecka, nic nie robi na siłę, na pierwszym spotkaniu obejrzała jej buźkę, córcia jej nawet bez problemu pokazała, ale wszystko było robione powolutku. Dodam, że Pani Mieszkowicz nawet nie przyszło do głowy, żeby od tego zacząć czyli sprawdzić jej języczek, wędzidełko itp. Polecam z pełną świadomością Panią Dłużniewską i również z pełną świadomością nie polecam Pani Mieszkowicz!!!

Czytając wcześniejszy wpis zastanawiam się czy to aby na pewno pisała mama . Pani Agnieszka to wspaniały specjalista, ukończone ma kilka specjalizacji na porządnych uczelniach ciągle jeździ i się doszkala. Sama jestem logopedą i miałam u niej praktyki i śmiało mogę napisać, że jest jednym z najlepszych specjalistów w Płocku. Mogę jeszcze dorzucić Łukaszewską no i siebie, ale nie będę sobie robić reklamy.

Od 3 mies. życia syna spotykamy się z Panią Agnieszką. Syn chętnie uczęszcza, widzę duże postępy w rozwoju. Jestem bardzo wdzięczna naszej Pani Logopedzie. Polecam

stanowczo nie polecam, w Płocku jest bardzo źle odbierana przez rodziców, na jej zajęciach wiecej rozmawia z rodzicem niż pracuje z dzieckiem stracony czas i pieniądze co do jej wiedzy też mam wątpliwości a mój syn za nia nieprzepada dlatego zrezygnowaliśmy z jej usług, co jeszcze mi się nie podobalo to to że krytykuje innych specjalistów i xle sie o nich wypowiada.