Agnieszka Dobosiewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Babka bardzo miła, aż chce się do niej chodzić.

Babka bardzo miła, aż chce się do niej chodzić.

Pełen profesjonalizm, wsparcie, życzliwość - to spotkało mnie w gabinecie. Miałam problemy związane ze spadkiem nastroju, byłam w depresji. Pani Agnieszka dodała mi sił i wiary w to, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Dziękuję.

Wspaniały psycholog. Dzięki terapii udało mi się wyjść z depresji i bezsensu życia. Żałuję tylko, że wcześniej nie trafiłem do pani Agnieszki, tylko próbowałem leczenia u innych. Ale i tak cieszę się, że udało mi się skorzystać z pomocy i dobrego serca pani psycholog. Polecam!