lekarz Agnieszka Doktorska

- Badania ogólnego stanu zdrowia
- kwalifikacje przedszczepienne dzieci
- bilanse zdrowia
- konsultacje pediatryczne

Pani Doktor bez podejścia do dzieci. Nawet nie próbuje nawiązać kontaktu z pacjentem. Nie objaśnia problemu, opisuje na kartce i wydaje zalecenia- w jej opinii sprawa załatwiona. Na pytanie: ile dziecko powinno pozostać w domu, odpowiedź: „nikt tego nie wie”. Dla Pani doktor uporczywy kaszel o katar nie wymagają leczenia farmakologicznego, jedynie higieny. Chyba najgorszy lekarz jakiego do tej pory spotkaliśmy. Swoją niekompetencję przynajmniej mogłaby próbować przykryć udawaną troską o pacjenta.

Tragedia, Bez podejścia do dzieci, niesympatyczna, nie chciała przyjać mnie z dzieckiem z wysoka goraczka na dodatkowa wizytę mimo że w danej chwili nie miała pacjentów