lekarz Agnieszka Doktorska

- Badania ogólnego stanu zdrowia
- kwalifikacje przedszczepienne dzieci
- bilanse zdrowia
- konsultacje pediatryczne

Pani „ lekarz” minęła się chyba ze swoimi predyspozycjami i miejscem pracy. Spóźniliśmy się 1 minutę i odmówiła przyjęcia 5-miesięcznego dziecka. To jest kpina totalna !

Pani „ lekarz” minęła się chyba ze swoimi predyspozycjami i miejscem pracy.
Spóźniliśmy się 1 minutę i odmówiła przyjęcia 5-miesięcznego dziecka.
To jest kpina totalna !

Nie polecam! Tragedia! Ta Pani minęła się z powołaniem. Brak wywiadu, brak konkrentej diagnozy, podanie leków zupełnie bezpodstawnie. Na pytania zdawkowe odpowiedzi typu: "jak się Pani nie podoba proszę zmienić lekarza" lub "nie jestem jasnowidzem". Zero kontaktu z pacjentem... Przy "agresywnych" wypowiedziach patrzenie w kartkę na której tworzy jakieś rysunki. Traktowanie pacjenta z góry, opryskliwie. Nigdy więcej nie pójdę do tej Pani, głównie ze względu na brak konkretenj informacji nt zdrowia dziecka, niedokładnego badania i braku diagnozy a w drugiej kolejności za traktowanie bez szacunku.

Nie polecam! Tragedia! Ta Pani minęła się z powołaniem.
Brak wywiadu, brak konkrentej diagnozy, podanie leków zupełnie bezpodstawnie.
Traktowanie pacjenta z góry, opryskliwie.

Pani Doktor bez podejścia do dzieci. Nawet nie próbuje nawiązać kontaktu z pacjentem. Nie objaśnia problemu, opisuje na kartce i wydaje zalecenia- w jej opinii sprawa załatwiona. Na pytanie: ile dziecko powinno pozostać w domu, odpowiedź: „nikt tego nie wie”. Dla Pani doktor uporczywy kaszel o katar nie wymagają leczenia farmakologicznego, jedynie higieny. Chyba najgorszy lekarz jakiego do tej pory spotkaliśmy. Swoją niekompetencję przynajmniej mogłaby próbować przykryć udawaną troską o pacjenta.

Tragedia, Bez podejścia do dzieci, niesympatyczna, nie chciała przyjać mnie z dzieckiem z wysoka goraczka na dodatkowa wizytę mimo że w danej chwili nie miała pacjentów