lekarz Agnieszka Dragan

Dermatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,2/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
2,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1,2/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
2,0
Godny polecenia
1,0

Wchodząc do doktorki na pierwszą wizytę już od początku czułam presję czasu, pani Dragan nawet nie usiadła, przestępując z nogi na nogę nie dała mi dokończyć z czym do niej przyszłam - od razu stwierdziła że na każdego pacjenta NFZ jest tylko 10 minut i zaczęła zgadywać (bez badania, czy nawet spojrzenia) co też mi może dolegać. Przez wiele lat borykam się z jakąś alergią/uczuleniem na skórze, długo szukałam rozwiązań problemu w internecie, testowałam masę drogich preparatów z apteki (bez sukcesów) i w końcu postanowiłam sięgnąć po fachową pomoc. Na ...

Wchodząc do doktorki na pierwszą wizytę już od początku czułam presję czasu, pani Dragan nawet nie usiadła, przestępując z nogi na nogę nie dała mi dokończyć z czym do niej przyszłam - od razu stwierdziła że na każdego pacjenta NFZ jest tylko 10 minut i zaczęła zgadywać (bez badania, czy nawet spojrzenia) co też mi może dolegać. Przez wiele lat borykam się z jakąś alergią/uczuleniem na skórze, długo szukałam rozwiązań problemu w internecie, testowałam masę drogich preparatów z apteki (bez sukcesów) i w końcu postanowiłam sięgnąć po fachową pomoc. Na wizytę czekałam ponad miesiąc, jednak na miejscu dowiedziałam się że muszę pić dużo wody, powinnam dalej stosować maść którą już stosuję (plus jeszcze jedną - polecaną przez przedstawiciela) poza tym "w internecie jest cała masa rzeczy na takie tematy i mogę sobie sama poszukać - przecież jestem młoda, ona sama się tam doucza" (!!!). Gdy chciałam się powtórnie odezwać owa pani stwierdziła że nie mogę bo na NFZ można poruszyć tylko jedną sprawę i nie przysługuje mi to. Stwierdziła natomiast, że koniecznie muszę przyjść na kolejną konsultację do jej nowego gabinetu (prywatnego) i szczegółowo zdążyła mi opisać jak do niego trafić, dała nr itd... Poczułam się oszukana i upokorzona, przecież wypłata z NFZ to też pieniądze, charytatywnie tego nie robi! :/ Człowiek latami oddaje niemałe pieniądze na składki, czeka, liczy na to że trafi na fachową pomoc- żeby potem ktoś go potraktował tak arogancko i cynicznie... A problem jak był tak jest dalej. Jednym słowem najbardziej stracone 10 minut w moim życiu- zdecydowanie nie polecam tego lekarza.
PS : kilkukrotnie usiłowałam zamieścić tą opinię w serwisie Znanylekarz.pl ale nie pozwolono mi -przecież chodzi o rzetelną ocenę kompetencji lekarza... Zastosowałam się do regulaminu, nie ubliżam, nie obrażam- nie rozumiem czemu miałabym naginać prawdę o wizycie na rzecz poprawności serwisu. Chyba wszystkim nam zależy na jak najlepszych usługach medycznych? Moja opinia nie ma na celu dania ujścia emocjom tylko oszczędzenia złudzeń przyszłym pacjentom. Dziękuję i pozdrawiam.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat