Agnieszka Drozdek

Podejście do pacjenta profesjonalne. Podczas wykonywania zabiegu pacjent jest na bieżąco informowany o wykonywanych czynnościach. Leczenie na bardzo wysokim poziomie. Polecam.!

Trafiłam do Pani doktor z moją małą córeczką z polecenia znajomej. W Żarach nie chcieli w gabinetach jaj przyjąć, bo małe dziecko płacze itp. a Pani doktor Drozdek bez żadnych oporów przyjęła nas. Namówiła Olę do współpracy i zaplombowała jej zęba, bez żadnych krzyków i płaczu. Jeszcze raz bardzo Pani doktor dziękuję.

Jestem pacjentką Pani Doktor od pewnego czasu i nie mogłam lepiej trafić. Osoba Pani Doktor i Jej podejście do pacjenta jest wysoce profesjonalne, fachowe. Nawet najbardziej nieprzyjemne leczenie (np. kanałowe) przebiega bezboleśnie. Pani Doktor wpływa kojąco na pacjenta i cały strach gdzieś ulatuje. Naprawdę wspaniały lekarz godny polecenia.

Dziś byłem u Pani doktor i jestem bardzo zadowolony z wizyty. Było faktycznie miło i wesoło, a stres został w poczekalni. W gabinecie atmosfera bardzo miła i wesoło, aż mi się wierzyć nie chce że może tak być u dentysty. Miła rozmowa z ładnymi paniami i leczenie bezbolesne. polecam.

od roku nosiłem protezy całkowite na górze i dole, które miałem wykonane w innym gabinecie na NFZ bo za darmo. Przez ten rok to był prawdziwy horror z nimi.Bolały mnie dziąsła uwierało mi i pomimo kilku poprawek nic nie było lepiej. One w ogóle mi nie pasowały, a tamta Pani doktor mówiła, że mam takie dziąsła i nic więcej mi nie pomoże, muszę się do nich przyzwyczaić, alb ich nie nosić. Wówczas znajoma poleciła mi Panią doktor Agnieszkę Drozdek, mówiła, że robiła protezy w jej gabinecie i wszystko jest dobrze. Faktycznie jej zęby w tej protezie były jak naturalne, poszedłem i już po 2 tyg. miałem protezy które pasowały idealnie. Od pierwszego założenia były jak moje własne. Jeszcze raz bardzo PANI DOKTOR DZIĘKUJĘ. Warto było zapłacić te pieniądze i mieć ładne zęby, które pasują. To co przez ten rok się namęczyłem na tych starych to nikomu nie życzę.

Niespotykany profesjonalizm. Pierwszy raz od dziesięciu lat nie bałem się siąść na fotel, a to nie lada wyczyn : )

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor. Było bardzo wesoło, gdyż obie Panie są bardzo wesołe i potrafią rozweselić zestresowanego pacjenta jakim byłem ja. Podczas całej wizyty czułem się bardzo dobrze i ufałem lekarzowi co jest bardzo ważne dla takich strachliwych ludzi jak ja. Polecam, miło, sympatycznie oraz bardzo wesoło, a Panie bardzo ładne.

Najlepszy stomatolog w Żaganiu.Żadna to reklama tylko prawda.Bardzo miła obsługa ,przede wszystkim wysoki profesjonalizm -byłam parę razy sama i z synem -super.

Od roku jestem pacjentem Pani doktor i jest to mój najlepszy lejarz dentysta jakiego do tej pory miałem, a przez te 50 lat kilku już było. Gabinet bardzo ładny i nowoczesny i miła obsługa personelu.

Jest to najlepszy stomatolog u jakiego byłem, a ich już wielu odwiedziłem przez 45 lat. Szczerze polecam jestem b.zadowolony. Podejście do pacjenta bardzo miłe i profesjonalne.