lekarz Agnieszka Drożdż

Neurolog

Pani doktor wychodzi z założenia ,że jeżeli nie masz dużo wyników to znaczy że nic cię nie boli.Udaje że lepiej wie od pacjenta jaki ma silny ból.

Na mnie zrobiła dobre wrażenie ,nie dlatego że jest ładna i zgrabna, dała mi skierowanie na zrobienie przepływów tętnic, spytała jaką frakcję wyrzutową serca. Myślę ,że działania P. doktor prowadzą do zdiagnozowania przyczyn moich dolegliwości.

Pani doktor podeszła do problemu mojej choroby z pełną powagą.Poświęciła wiele czasu na jej diagnozowanie. Uważam, że jest osobą kompetentną i nie lekceważy problemów z jakimi pacjent się do niej zgłasza. Stosuje różne metody do postawienia prawidłowej diagnozy i wyboru sposobu dalszego leczenia. Polecam

Pani doktor chyba pomylila sie z zawodem lekarza zalosne podejscie do pacjentow na fundusz zero zaagazowania i te same leki wkolko wypisuje i mi i mojej tesciowej az dziwne a moze tylko takie zna.stanowczo mijac wizyty u tej specjalistki z dziedziy neurologii

Bardzo przeciętny lekarz.Nie dowiedziałem się nic na temat mojej choroby

Bardzo przeciętny lekarz.Nie dowiedziałem się nic na temat mojej choroby

Pani Doktor podczas wizyty była miła, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Polecam!

Mogła by być woźna w szkole a nie próbować leczyć ludzi.Odwiedziny u tej Pani to całkowita pomyłka.

Malo czasu i niechec leczenia w stosunku do mlodych osob, uwaza, ze w tym wieku nie mozna byc powaznie chorym i miec uciazliwych bolow np. kregoslupa. Caly czas zabiegana, spoznia sie do pracy

Lekarka jest przyjmuje z opóznieniem ciągle wychodzi z gabinetu i coś załatwia.

Lekarka jest przyjmuje z opóznieniem ciągle wychodzi z gabinetu i coś załatwia.

Lekarka podczas wizyty była miła,poswieca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba . polecam