lekarz Agnieszka Drożniak

Jakiś czas temu zdecydowałam się na korektę nosa kwasem hialuronowym. Poczytałam o tym trochę, umówiłam się na konsultację i stwierdziłam że to dużo lepsza opcja niż operacja. Na konsultacji byłam właśnie w vesunie. Pani Dróżniak bardzo dokładnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania co mi sie spodobało więc do niej też umawiałam sie na zabieg. Lekarka dosyć zabiegana bo chyba ma sporo pacjentów ale daje radę z ogarnianiem. Zabieg szybki, wszystko poszło w miarę sprawnie chociaż przy moim nosie niewiele dało się wyczarować. Poprawa jednak jakaś jest i pewnie wrócę tam za jakiś rok jak kwas hialuronowy się wchłonie

U mnie w rodzinie mężczyźni dosyć szybko tracą włosy, ja też zauważyłem że zakola robią się coraz większe i włosy sie przeżedzają. Stosowałem różne szampony, wcierki i suplementy, ale pomagały odżywić włosy, a nie pobudzić do wzrostu nowych. Znalazłem infomacje o mezoterapii, którą robi sie na skóre głowy i okazało sie, że w Vesunie Pani doktor taki zabieg wykonuje. Jestem jeszcze w trakcie terapii, musze iść jeszcze na 3 zabiegi, ale widze kolosalną róznicę, bo włosy zaczynaja sie pojawiać na nowo. Dostalem tez wskazówki co do diety, która pomoże utrzymać efekt. Mam nadzieje, że problem nie bedzie wracał.

Faceci zazwyczaj nie chodzą do takich miejsc, ale mnie zmusiła moja partnerka. Wszystko przez to, że się pocę. Niestety do tego stopnia, że musiałbym wykręcać moje podkoszulki. Nie byłem do końca przekonany, ale p. doktor wszystko mi wyjaśniła i zapewniła, że na pewno będę zadowolony. Teraz muszę jej przyznać rację, bo w końcu mogę wyjść do ludzi bez strachu, że zaraz mnie wszyscy poczują. Zabieg był krótki i bezbolesny. Kumple się śmieja, że jestem po botoxie, ale ja mam spokój :) Po prostu nie ma się czego wstydzić i iść po pomoc. Jeśli będzie trzeba to znowu wrócę do dr Agnieszki.

Pani Agnieszka robiła mi powiększanie i modelowanie ust, zresztą już któryś raz z kolei i jak zwykle wszystko było jak należy. To lekarka która ma wyczucie i potrafti się dostosować do takiego efektu na jakim nam zależy. Za pierwszym razem bałam się jakichś takich wielkich rybich ust bo chciałam delikatną zmianę i usta naprawdę prezentowały się ładnie i naturalnie

Pani Agnieszka prowadziłam mój zabieg dlatego muszę tutaj napisać :) Jest to bardzo dobra lekarka, która dokładnie mi wytłumaczyła o co chodzi, jak powinna przebiegać procedura i wszystko po kolei :) Jest bardzo zadowolona

Pani Drożniak robiła mi zabieg z zakresu ginekologii estetycznej i wszystko było bardzo w porządku. Miałam już ogólem trzy sesje i podejście pani doktor mi odpowiada. Jest profesjonalna i rzeczowa a do tego poleciła zabieg który rzeczywiście przyniósł dobre efekty. Chodzi o urządzenie thermi rf

Do pani doktor poszłam z polecenia mojej dobrej przyjaciółki, której bardzo za to dziękuje bo miała całkowitą rację :) że to prawdziwy zawodowiec. Podobał mi sie bardzo wnikliwy wywiad i próba zdiagnozowowania mojego problemu. Myśle, że dopiero w taki sposób można naprawde dobrze dobrać zabieg a nie strzelać na oślep. Teraz jestem naprawde zadowolona ze stanu mojej buzi, bo pozostawiała wiele do życzenia niestety.

Lubię taki profesjonalizm i zaangażowanie, więc do pani doktor na pewno będę wracać jeżeli zajdzie taka potrzeba. Mój problem został potraktowany poważnie, dobrano mi odpowiednie zabiegi, które rzeczywiście okazały się skuteczne. No i dodatkowo pani doktor Dróżniak jest bardzo miłą osobą, która potrafi zrozumieć swojego pacjenta. Podoba mi się też że w Vesunie skorzystać można z profesjonalnych nowoczesnych sprzętów. Nie wszędzie można na to liczyć.

Witam do Pani Agnieszki chodzę od ponad roku na różne zabiegi medycyny estetycznej botox, wypełniacze itd do Vesuny, ale nie o tym chciałam napisać powodem tego, że postanowiłam się podzielić opinią na temat pani doktor jest to, że pani doktor wyleczyła mój koszmar. Mianowicie od kilku lat dokuczał mi problem nietrzymania moczu, podczas jednej z wizyt porozmawiałam o tym z panią doktor odrazu zaproponowała mi zabieg laserowy obiecała poprawę, więc bez chwili zastanowienia umówiłam się i dziś jestem najszczęśliwszą osobą po problemie zostały tylko nie miłe wspomnienia, a z pani doktor już nigdy nie zrezygnuję jest to wspaniała lekarka zawsze uśmiechnięta i pomocna. Bardzo polecam

Robiłam botox w okolicach ust. Miałam zmarszczki mimiczne okropne. Chyba sie od tego uznaleznię, bo jest super:) Trochę ni emogła się dogadac z terminem, ale jakos sie udalo. Nie jestem fanem tego, ze Vesuna jest w galereiach, ale w środku jets bardzo ładnie

Wciąż poszukujesz " Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota

Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98