lekarz Agnieszka Drożniak

Pani Agnieszka prowadziłam mój zabieg dlatego muszę tutaj napisać :) Jest to bardzo dobra lekarka, która dokładnie mi wytłumaczyła o co chodzi, jak powinna przebiegać procedura i wszystko po kolei :) Jest bardzo zadowolona

Pani Agnieszka Drożniak jest bardzo dobrym, rzetelnym lekarzem. Wykonywałam mi zabieg ThermiDry. Jestem zadowolona. Wywiad był dobrze przeprowadzony.

Pani Agnieszka jest doświadczon ai kompleksowo podchodzi do pacjenta. Zajmuje się konkretnymi zabiegami, dlatego jest wprawiona. Polecam.

Pani Drożniak robi coraz więcej zabiegów co mnie niezmiernie cieszy. Teraz nawet mój mąż chodzi do niej na zabiegi. Nie czuje sie skrępowany, ani nie marudzi. W Vesunie są dostępne specjalne pakiety, a na fb i stronie mają sporo zniżek. Dla nas to spore ułatwienie i mozemy sobie pozwolić na więcej wizyt.

Nie chcę się rozpisywać o swoim zabiegu, użyłam preparatu aquafilling. Efekt się utrzymuje, jest super. Wszystko odbywało się zgodnie z procedurami i wszelkimi normami.

Jeśli zapisujecie si ena zabieg to musicie zapytac o lekarza. Pania Agnieskę polecam. Ja poddałam sie laseroterapii

W Krakowie njalepsza lekarka medycyny estetycznej. Wszystko przebiga zgodnie z teorią, zasadami, a dodatkowo ciekawe rozmowy, wszytsko delikatnie

Pani Agnieszka zajmuje się z tego co wiem laserami, ale pewnie nie tylko. Ja polecam. Miła, mnie uspokoiła. Wywaid przed zabieg byl zabrdzo szczegolowy. zabieg nie trwał długo, ale Pani doktor bardzo pryzjemna, punktualna i nie przedłużała

Chciałam podziękować za szybko i sprawnie przeprowadzony zabieg na twarz :) Nie wystawiam zawyczaj opini w internecia, ale czasem warto pochwalić. Pozdrawiam!

Ja wracam chętnie do Pani Agnieszki i wszystkim polecam. Pozdrawiam Panią. Wiecie, że najważniejsze jest bezpieczeństwo, profesjonalizm itp.