lekarz Agnieszka Dzwonek

1,6
1,4
1,3

Pierwszy raz w życiu trafiłam na tak niemiłą Pediatrę. Polecam wszystkim omijać szerokim łukiem. Nieprzyjemna, niekompetentna, bez jakiegokolwiek podejścia do dzieci. Mam wrażenie, że badanie zrobiła „na odczep się”. Nigdy więcej do tej pseudopediatry.

Pierwszy raz w życiu trafiłam na tak niemiłą Pediatrę.
Polecam wszystkim omijać szerokim łukiem.
Nigdy więcej do tej pseudopediatry.

Nie polecam Pani dr. Jeden dzień wcześniej byłam córka w przychodni u innej pani dr która była bardzo rzetelna podeszła do sprawy z wielkim angażowaniem i profesjonalnie. Przy wizycie wspomniała pani dr ze trzeba będzie mojej córce zrobić tomografię głowy bo jej tata zmar na tętniaki w głowie i miała wystawić mi skierowanie do neurologa ale oby dwie zapomniałyśmy o tym ponieważ nasza sprawa z którą przyszłyśmy tyczyła się klucia w klatce piersiowej mojej córki. Więc jak wróciłam do domu i sobie uświadomiłam że zapomniałyśmy o tym skierowaniu to zapisałyśmy się na teleporade właśnie do pani dr dzwonek i to była porażka a nie konsultacja medyczna poinformowałam panią dr o wczorajszej wizycie co pani dr powiedziala ze zapomniałyśmy wziąść skierowania od pani dr wczoraj a ona do mnie ze mamy czekać na dolegliwości bólu głowy i w tedy zgłosić się na sor to zapytałam się przepraszam o jakich my dolegliwościach mówimy każdy wie ze przy tętniaku nie daj Boże jak się nie wykryje wcześniej jest śmierci a ta pani dr jakas nie odpowiedzialana wiec się rozłożyłam nie będę z taką osobą dyskutować o zdrowiu mojego dziecka która nie jest wogole odpowiedzialana osoba która nie interesuje co się dzieje z dzieckiem. Więc naprawde bardzo ale to bardzo nie polecam tej dr bo jest nie bezpieczna dla naszych dzieci i zaufania mojego nie zdobyła wiec miałam z ta dr pierwszy I ostatni raz coś wspólnego.

Nie polecam tej lekarki. Jest niekompetenta, nie zna wytycznych, sprawdza wszystko w Internecie i niestety i tak daje złe zalecenia. Jej komentarze podczas wizyty są również bardzo nie na miejscu.

Opinią na podstawie teleporady - chyba jeszcze nigdy nie rozmawialam z tak niemiłym pediatrą. Pomimo wyraźnej prośby Pani Doktor nie zleciła synowi badania ferrytyny przy obniżonej hemoglobinie w poprzednim badaniu. "Dzięki" temu muszę teraz po raz drugi iść na pobranie krwi z niemowlakiem. Dodatkowo Pani protekcjonalny i niemiła. Radzę unikać.

Zdecydowanie nie polecam korzystania z usług Pani doktor. Swoją opinie wydaje na podstaw dwóch wizyt. Za każdym razem nie usłyszałam nic konstruktywnego, jedyną radą na wszelkie dolegliwości, które wskazywałam u niemowlaka, było zalecenie dalszej obserwacji. Podczas pierwszej wizyty Pani doktor nie rozpoznała u dziecka naczyniaka, konsultując z innymi specjalistami, między innymi z położną środowiskową, innymi pediatrami, kolejnym razem poszłam do Pani doktor z gotową diagnozą i prośbą o wypisanie skierowania do wskazanej przeze mnie poradni, gdzie dalej dziecko mogłoby być konsultowane przez specjalistę w danym zakresie, Pani doktor odmówiła wydania skierowania.
Na podstawie swoich doświadczeń uważam, że konsultacja u wyżej wymienionego lekarza to strata czasu, człowiek nic się nie dowie a jedynie niepotrzebnie się zdenerwuje.

Lekarka zamiast zbadać dziecko patrzy w kartę przeglądając zalecenia poprzedniego pediatry,podtrzymując je. Niestety w naszym przypadku okazało się ze pediatra poprzedzający się pomylił a dziecko bierze antybiotyk za zaś. Kontrolna wizyta w związku z podejrzeniem zapalenia ucha, a Pani doktor Dzwonek zagląda w ucho po tym jak rodzic tego zażąda. Tragedia. Radzę unikać.

Czekałam pod gabinetem ponad 5 minut myśląc, że jeszcze nie skończyła się poprzednia wizyta. Okazało się jednak że pani rozmawiała przez telefon. Rozpoczęła długim wywodem, że do 4ego roku życia z dziećmi nie powinno się nigdzie wyjeżdżać i chyba w związku z tym była od razu bardzo negatywnie nastawiona do całej wizyty. Niczego się nie dowiedziałam, a gdy zadawałam konkretne pytania, bardzo się musiałam nasiłować, żeby uzyskać odpowiedź. Dodatkowo mi przerywano. Rozumiem teraz, dlaczego do tej pani jest tyle wolnych terminów.

Nie polecam. Pania doktor poznaliśmy podczas bilansu i kwalifikacji do szczepienia. Tak nieuprzejmego, niekompetentnego i protekcjonalnego lekarza jeszcze nie spotkalam. Informacje o szczepionkach musielismy "googlowac" w komorkach podczas wizyty, poniewaz pani doktor nie chciala udzielic zadnych informacji. Dodatkowo zostalismy zbesztani, jak petenci. Zachowanie wobec dziecka katastrofalne.

Po raz pierwszy na koniec wizyty poinformowałam "lekarza" (w tym wypadku absolwentkę medycyny z papierowym tytułem i nic więcej), że jeszcze nigdy nie spotkałam takiego pediatry. A spotkałam ich wielu, z racji tego, że mam trójkę dzieci. Bez jakiejkolwiek empatii, zrozumienia i wrażliwości, tak potrzebnej pediatrze. Przy równoczesnym braku kompetencji.

Bardzo dobry specjalista. Wyjątkowo zaangażowana umie słuchać rodziców i rozmawiać z dziećmi Bardzo trafne zalecenia Polecamy!.

Bardzo dobry specjalista.
Wyjątkowo zaangażowana umie słuchać rodziców i rozmawiać z dziećmi
Bardzo trafne zalecenia
Polecamy!.