Agnieszka Florek

Radioterapeuta

Bardzo miła, sympatyczna, kompetentna a przedewszystkim ludzka Pani Doktor dla której los innej ,chorej osoby jest ważny.

Niezwykle rzadko sporyka się tak rzetelnie wykonującego swą pracę lekarza. Pani doktor jest nie tylko miła , ale poważnie trktuje każdego pacjenta. W cią gu 7 tygodni radioterapii zawsze, gdy była na oddziale, odwiedzała mnie , rozmawiała , radziła i pomagała w uśmierzaniu bólu. Miałem okazję porównać jej opikę nad pacjentm z opieką innych lekarzy. Dziękowałem Bogu , że to właśnie ona się mną opiekuje.

Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta , w ciągu mojego 6 tygodniowego pobytu na oddziale radioterapii w każdej chwili mogłem liczyć na pomoc i dobrą radę Pani Doktor . Pozdrawiam i polecam wszystkim . Dziękuje Pani Agnieszko .

Dziękuje Pani Agnieszko .

Bardzo miła Pani doktor, cierpliwa, odpowie na każde pytanie.Polecam

Bardzo miła Pani doktor, cierpliwa, odpowie na każde pytanie.Polecam

Rewelacyjna Pani Doktor. Uśmiechnięta, kompetentna. Doskonale potrafi wytłumaczyć wszystko pacjentowi i zawsze znajdzie czas dla każdego. Szczerze polecam i pozdrawiam Panią Doktor..