może trafiłam na gorszy dzień ale polecam wybrać innego lekarza żeby skutecznie załatwić problem z którym się przyszło oraz uniknąć obraźliwych i poniżających pytań w trakcie zbierania wywiadu ...

Poznałam Panią Doktor na SOR w szpitalu uniwersyteckim i to było najlepsze co mogło mnie spotkać! Po wywiadzie i badaniu szybka akcja na blok operacyjny przez krwawienie do otrzewnej po pęknięciu jajowodu. Pani Doktor cały czas była przy mnie, po operacji wielokrotnie sprawdzała jak się czuje i wytłumaczyła cały przebieg operacji bardzo szczegółowo i rzetelnie. Anioł lekarz z ogromną dozą sympatii dla pacjentów!

Anioł lekarz z ogromną dozą sympatii dla pacjentów!

Panią Doktor poznałam podczas pobytu w Szpitalu Uniwersyteckim na Kopernika. Trafiłam tam z rozpoznaniem ciąży w bliźnie ;( Rzadko można spotkać tak zaangażowanego lekarza. Empatia i otwartość Pani Agnieszki jest niesamowita. Konkretna i rzeczowa. W całej tej tragicznej dla mnie sytuacja Pani Agnieszka była bardzo pomocna. Jeszcze raz dziękuję i gorąco polecam.

Od dłuższego czasu mój poprzedni lekarz miał spory problem z dopasowaniem mi odpowiedniej antykoncepcji. Trwało to już jakiś czas i szczerze miałam ochotę odpuścić temat całkowicie. W pewnym momencie nie zauważyła że skończyły mi się tabletki i musiałam pilnie umówić wizytę. Mój lekarz był zajęty. Tak trafiłąm do Pani Agnieszki, która pracując w prywatnej klinice była w stanie zostać dłużej w pracy wiedząc, że bardzo potrzebuję tej wizyty. I uwaga - to właśnie ona znalazła dla mnie tabletkki, których używam już kilka miesięcy i są one zupełnie idealne. Czuję się dobrze, nie mam ochoty się objadać, a moje libido nie spada :)

Lekarz na medal <3 Zawsze mam milion dziwnych pytań i przywykłam już do tego, że nie każdy lekarz umie sobie z tym poradzić. Pani Agnieszka zawsze daje radę ;)

Pani Agnieszka to chyba specjalistka od polipów bo u mnie była identyczna sytuacja jak poniżej. Wykryła, wyleczyła, a później pomogła w zajściu w ciążę. Cud lekarz :)

Kto lepiej zrozumie kobietę niż druga kobieta? Właśnie tak powiedziała mi Pani Agnieszka podczas jednej z ostatnich wizyt przed samym porodem. Miała sto procent racji . Poprowadziła moją ciążę w bardzo profesjonalny sposób i jestem jej za to mega wdzięczna.

Kto lepiej zrozumie kobietę niż druga kobieta?

Pani Agniezska wykryła u mnie polipy na macicy, które bagatelizowało lub mówiąc wprost “niezauważało” wielu lekarzy wcześniej Jak każdy problem - nieleczony może doprowadzić do powikłań, dlatego tym bardziej jestem wdzięczna Pani Agnieszce za wszystko co dla mnie zrobiła. Mocne pięć dla Pani!

Pani Agnieszka to wspaniała kobieta! Chodzę do tej Pani juz od maja i nie wyobrażam sobie teraz zmienić lekarza na jakiegokolwiek innego. Zawsze jest miła, służy dobrą radą i… słucha! Dzisiaj nie każdy to potrafi ;)