Kiedy czytałam te wszystkie pozytywne opinie o Agnieszce miałam pewność, że trafiłam na świetną położną. Jak to możliwe, że wszystkie piszące tu panie są tak bardzo zadowolone z porodu z nią? Może ja trafiłam na jej zły dzień?To był mój drugi poród na Żelaznej - za pierwszym razem również rodziłam z opłaconą położną i tamtą położną byłam zachwycona. Niestety nie był możliwy drugi poród z poprzednią położną, dlatego wybór tym razem padł na Agnieszkę. Po spotkaniu z Agnieszką, w trakcie którego podpisałyśmy umowę, wydała mi się bardzo sympatyczną, kompetentnę osobą. Niestety poród z nią bardzo mnie rozczarował. Mój główny zarzut jest taki, że bardzo jej się spieszyło i wszelkimi sposobami przyspieszała mój poród. Już na izbie przyjęć, powiedziała mi że ja będę rodzić najwyżej 3 godziny i że zbadałaby mnie mniej delikatnie, gdyby nie to, że nie było jeszcze dla mnie miejsca na porodówce. Później, już na sali porodowej wiele razy mi mówiła "powiedz mi tylko, że chcesz już rodzić, a zaraz będzie po wszystkim". Później zapytała mnie, czy pozwolę jej zbadać się "na skurczu". Zgodziłam się, bo nie wiedziałam co to znaczy, a potem okazało się, że to badanie "na skurczu" trwało 2 minuty, było strasznie bolesne i miało na celu oderwanie i przebicie pęcherza - z tego o się później dowiedziałam - zrobiła mi masaż szyjki. Póżniej przebiła jeszcze pęcherz płodowy. Ja ani razu nie dałam jej do zrozumienia, że chcę szybko urodzić. Wręcz przeciwnie, nie byłam zmęczona, radziłam sobie z bólem, z dzieckiem też było wszystko ok. Po tych wszystkich zabiegach Agnieszki faktycznie urodziłam w 3 godziny! Ale poród wspominam dużo gorzej niż pierwszy, który trwał trzy razy dłużej i ze względu na zielone wody płodowe byłam przez cały czas podłączona do oksytocyny. Po tym szybkim porodzie też czułam się dużo gorzej niż po pierwszym. Na plus Agnieszki mogę napisać, że uszanowała moją prośbę odnośnie chodzenia "na długość kabla" w trakcie zapisu KTG, nie nacięła mnie i pozwoliła na pozycję pionową w drugiej fazie porodu (ale też powiedziała, że tak rodzi się najszybciej).

Rodziłam z panią Agnieszką Gadomską w Święta Bożego Narodzenia i jestem jej ogromnie wdzięczna! Dzięki jej ogromnemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i wiedzy, udało mi się urodzić siłami natury, o czym bardzo marzyłam. Podczas porodu nie wierzyłam, że dam radę, ale Pani Agnieszka tak poprowadziła sprawnie poród, że nawet nie wiem kiedy weszłam w drugą fazę porodu i potem po 15 minutach synek był na świecie :))) Zaufałam i oddałam się w jej ręce, i nie żałuję ! Poród wspominam bardzo dobrze. Dziękujemy, Kamila i Michał R.

Urodziłam z P. Agnieszką swoje pierwsze dziecko 3 lata temu ( na dyżurze) i nie wyobrażam sobie, abym mogła teraz rodzić z kimś innym. Oprócz posiadanych kompetencji jest też osobą skromną. Zadzwoniłam do niej aby umówić się do drugiego porodu prywatnie, przekonywała mnie, że nie ma potrzeby wykosztowywać się, bo skoro przy pierwszym porodzie byłam zadowolona z przypadkowej położnej, to teraz też powinnam, bo wszystkie położne są sympatyczne. Zapisała mnie gdy powiedziałam, że to da mi poczucie bezpieczeństwa. Czekam teraz już tylko na dzień rozwiązania - wiem, że będę w dobrych rękach.

Rodziłam z P. Agnieszką w styczniu 2014. To był mój drugi poród na Żelaznej, pierwszy w Domu Narodzin. Trafiłam na Panią Agnieszkę przypadkiem. Dzięki doświadczeniu, jakie posiada poród przebiegł sprawnie i bez żadnych komplikacji. Urodziłam naturalnie zdrową córeczkę, ważącą prawie 4 kg. Polecam Panią Agnieszkę każdej przyszłej mamie.

Bardzo kompetentna osoba. Potrafi zmobilizować kobietę, której się wydaje, że już nie da rady ruszyć ręką - do wejścia na sam szczyt możliwości. Podziwiam i dziękuję.

Z Panią Agnieszką rodziłam prawie tydzień temu i przyznaję, że jestem bardzo zadowolona. Położna zadbała naprawdę o wszystko -pomagała w radzeniu sobie z bólem (pokazała jak oddychać, przyniosła ciepłe okłady, proponowała wannę), co chwilę, ale nienachalnie, sprawdzała jak czujemy się z małą. Pani Agnieszka jest serdeczną osobą, a do tego konkretną co w momentach "kryzysowych" bardzo pomaga. Jak najbardziej godna polecenia!

Z Agnieszką rodziłam moje pierwsze dziecko. Była to opłacona położna. Zdecydowałam się na nią po wstępnej rozmowie, kiedy to wydawała mi się na prawdę w porządku kobitką. Niestety bardzo się rozczarowałam. . Wiele elementów porodu poprowadziła dla własnej wygodny, m.in. podanie oksytocyny wtedy, kiedy nie jest to niezbędne. Dzięki temu poród zakończył się tak jak większość porodów u niej - o 7 rano, kiedy to Agnieszka kończy dyżur. Dopuściła się szantażu emocjonalnego - robiła aluzje w stylu, ze przez mój długi poród inne kobiety na izbie przyjęć muszą być odsyłane, bo przeze mnie nie ma miejsca. Domyślam się, że któraś z nich miała płatnie rodzić z Agnieszką...
Była uprzejma, jednak uprzejmość jej jest sztuczna i nie wynika z serca.
Dopuściła się także błędów w mojej karcie, przez co otrzymałam nieodpowiednie leki podczas pierwszego dnia po porodzie.
Podczas mojego pobytu w Szpitalu św. Zofii spotkałam wiele położnych, które wydawały mi się lepsze. Jedna z nich widząc mnie płaczącą zagadała i pocieszyła nawiązując do "innego" zachowania Pani Agnieszki. Domyślam się, że nie jestem odosobnionym przypadkiem.

Ja osobiście jestem pod wrażeniem Pani Agnieszki. Gdy przyszła po nas do izby przyjęć zmniejszyła nasz niepokój: przedstawiła się nam jako położna, która będzie prowadziła nasz poród, powiedziała byśmy się nie bali, że razem damy radę. I daliśmy!To było trudne ale i zarazem wspaniałe doświadczenie. Rodziłam w nocy i mimo widocznego zmęczenia naszej "przewodniczki porodowej" była miła, cierpliwa, wyprzedzała moje oczekiwania. Mimo iż nie byłam jedyną pacjentką, którą w czasie dyżuru się opiekowała dała nam poczucie bezpieczeństwa. Życzę wszystkim rodzącym takiego wsparcia jekiego od Niej doświadczyliśmy.

Miałam szczęście trafić na Panią Agnieszkę i poród wspominam bardzo pozytywnie ;) Pani Agnieszka bardzo fajnie wspierała mnie i motywowała. Poprowadziła mnie przez poród i czułam się z nią bezpiecznie, mimo tego że równolegle prowadziła drugi poród (skończył się 30 min przed moim) więc pewnie nie było to dla niej łatwe zadanie. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam! Manuela

Poród z P. Agnieszką to niewyobrażalne doświadczenie. Praca położnej to dobro nie do przecenienia. Dziękuję Iwona

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Gabinet lekarski
Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska