Agnieszka Gadomska

Położna

troszkę się jej bałam jak zobaczyłam panią agnieszkę pierwszy raz,ale myślę,że takie nastawienie było ewidentnie z mojej strony ponieważ mój pierwszy poród przy starynkiewicza był traumą.przy porodzie moje wątpliwości sie rozwiały.poszło szybko sprawnie bez strachu bólu,nacięcia krocza a syn ważł 4,240 spisała się na medal serdecznie ja pozdrawiamy mama z ignasiem ur 28.02 2009r

Rodziłam z Pania Agnieszką moja Juleczke 2 tyg. temu Mam z porodu wspaniałe wspomnienia, Pani Agnieszka dala mi ogomne poczucie bezpieczeństwa. To bardzo profesionalna osoba, ciepła, z ogromnym doświadczeniem. Nie znajde słów zeby jej podziekowac za nasz poród. Koleiny poród tylko z ta położną.

Bezintereseowna, ciepła, konkretna. Rodziłam z P. Agnieszką na Jej dyżurze-super ma podejście do rodzącej.Dzięki niej poród wspominac będę jako pozytywne doświadczenie.

świetna, konkretna, ciepła, życzliwa i bardzo pomocna przy porodzie, zdecydowanie polecam :)

najwspanialsza położna, cudowna osoba! Życzliwa, serdeczna, nieoceniona pomoc przy porodzie:)

najwspanialsza położna, cudowna osoba!
Życzliwa, serdeczna, nieoceniona pomoc przy porodzie:)

wspaniała położna i wspaniała osoba, polecam

wspaniała położna i wspaniała osoba, polecam

Rodzilam z pania Agnieszka pierwsze dziecko,gdyby nie ona nie wiem jakbym przezyla.Byla bardzo rzeczowa ale zarazem mila i uprzejma.Mimo tego,ze nie oplcilam poloznej zajela sie mna jakbym to zrobila.Polecam ja kazdej kobiecie ktora chce przezyc porod w spokoju i poczuciu bezpieczenstwa.Oby wiecej takich osob w naszej suzbie zdrowia