mgr Agnieszka Gałańczukmgr Agnieszka Gałańczuk - zdjęcie profilowe

mgr Agnieszka Gałańczuk

Psychoterapeuta

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i superwizorem aplikantem. Ukończyłam całościowy kurs psychoterapii akredytowany przez PTP. Jestem psychoterapeutką w Gabinetach Psychoterapii Ariadna z oddziałami w Katowicach, Krakowie, Sosnowcu i Bielsku-Białej. Prowadzę konsultacje psychoterapeutyczne, interwencję kryzysową i psychoterapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży oraz terapię par. Moją pracę poddaję superwizji. Więcej informacji na stronie https:...

Umówiłam się na konsultację, wizyta była zadowalająca, spełniła moje oczekiwania. Psycholog była przyjemna i kompetentna. Polecam

Miałam przyjemność skorzystać z dłuższej psychoterapii. Teraz mój proces jest zakończony, ale zawsze chętnie wracam w razie potrzeby na konsultację lub wsparcie. Zawsze wychodziłam z gabinetu pełniejsza i z uporządkowaną głową.

Pani Agnieszka to moja pierwsza psychoterapeutka i uważam, że dokonałam dobrego wyboru. Trafiłam na otwartą, empatyczną osobę, potrafiącą słuchać i rozumieć drugą osobę. Wiele mnie nauczyła już podczas pierwszej wizyt, pomogła mi też dobrać właściwą dla mnie terapeutkę. polecam Panią psycholog wszystkim niezdecydowanym osobom.

Pani psycholog wyrozumiała, otwarta, dobrze się rozmawia, umie słuchać, ma trafne spostrzeżenia. Konsultację uważam za owocną.

Poszłam z córką na konsultację. Pani Gałańczuk profesjonalnie się nami zajęła, Była wnikliwa, delikatna i empatyczna. Dla córki to był pierwszy kontakt z psychologiem, więc obawiałam się jak zareaguje, ale wyszło bardzo dobrze i córka zdecydowała się na dłuższy kontakt. Osobiście jestem zadowolna i polecam panią Agniszkę.

Fajny gabinet, blisko sfery, super terapeutka. Byłam tylko na konsultacji, ale dostałam to co chciałam i potrzebowałam.

Dobre miejsce w centrum Bielska-Białej. Dla mnie najlepsza psychoterapeutka jaką dotychczas spotkałam. super, że można umówić wizytę u nas i nie trzeba jeździć do Katowic. Polecam

Poleciła mi Panią Agnieszkę znajoma. Bardzo mi się spodobał sposób w jaki rozmawia, odnosi się do ludzi. Jest bardzo empatyczna a przy tym swobodna i bezpośrednia. Odbyłam kilka sesji psychoedukacyjnych i nie mogę się nachwalić. Polecam

Miałam okazję być na spoktkanich u Pani Agnieszki. Jestem bardzo zadowolona z efektów i polecam innym.

Pełen profesjonalizm. Kompetentna, otwarta, uważna psycholog. Słucha, pomaga wejrzeć w siebie i zrozumieć. Polecam