dr Agnieszka Gałecka

2,4
2,7

pieniądze pieniądze tylko pieniądze a zęby dalej bolą

pieniądze pieniądze tylko pieniądze a zęby dalej bolą

Absolutnie nie polecam kontaktu z tą panią, bardzo pazerna na pieniadze, nieuprzejmosc i brak kompetencji.Chociaz kiedy byla jeszcze w Help Chorzow bylo inaczej. Szkoda bo leczylam sie dlugo u niej.Moze woda sodowa uderzyla jej do glowy?

Po wyrwaniu ósemki która jak widać było na zdjęciu rtg położona była poziomo p.dr Gałeka nie założyła ani jednego szewka ani nie zrobiła nic by można było uniknąć długotrwałego krwawienia.Następnego dnia rano po całonocnym krwawieniu nim weszłam do gabinetu usłyszałam "musiałaś coś żle robić" Teraz efektem działań p.dr jest suchy zębodół, wizyty już u innego stomatologa i jego opinia że p. dr była bardzo odważna.Jednym słowem nie polecam!!! Daleko od "przyjaznego" centrum w Piekarach Śl.

Byłem bardzo zadowolony. Nie wszytko się udało. Będzie trochę do poprawy, ale uratowała mi zęby, które inni od razu chcieli rwać, bo już inni pacjenci czekają... Pani dr! Gdzie Pani teraz przyjmuje?! :))

Pani dr! Gdzie Pani teraz przyjmuje?! :))

rece stworzone do rwania - nic nie bolalo a kazali isc do chirurga i cena przystepna

było milo,bez czekania i tracenia czasu .koszt zgodny z cennikem .korzystamy rodzinnie.dzieci sa zadowolone.

Nie polecam.Leczenie bolesne, połowa plomb do wymiany bo nieszczelne, szkoda kasy.