lekarz Agnieszka Gapska

Takiego lekarza ze świecą szukać! Wszyscy lekarze do tej pory bagatelizowali mój problem, przepisując te same leki, które nie pomagały. Tylko pani doktor stwierdziła, że problem może być głębszy, zalecając wizytę u specjalisty. Dodatkowo przepisane leki naprawdę w końcu poprawiły mój stan. Gorąco polecam!

Niestety bylam świadkiem dzisisj na SOR w Pulawach w jaki sposob Pani doktor traktuje pacjentów i rodziny pacjentów. Jest opryskliwa, nie przyjemna, zadaję pacjentowi pytanie co mu dolega po czym nie słucha tego co pacjent mowi bo zajęta jest rozmowa z kolezanka po fachu.. Bagatelizuje stan chorego oraz będąc lekarzem interny podważa opinie lekarza specjalisty.. Niestety nie polecam tej Pani. Oby jak najmniej takich lekarzy bo nikt dla przyjemności do lekarza nie przychodzi..

Bardzo miła i kompetentna lekarz, gdyby tacy lekarze byli wszyscy to mielibyśmy najlepszą służbę zdrowia na świecie. Polecam każdemu.

zdecydowanie polecam tak małym jak też młodym i starym.Jest bardzo kompetentna, niezwykle uprzejma i miła.

Ja też się dzisiaj wybieram do tej Pani - gorąco polecam.

Ja też się dzisiaj wybieram do tej Pani - gorąco polecam.

Bardzo inteligentna, piękna Pani Doktor. Dużo czasu i pracy poświęca każdemu pacjentowi. Ja zapisałam całą rodzinę. Bardzo miłe podejście do małych dzieci.

Lekarz super . Bardzo miła i kompetentna Pani doktór. Byłam u niej z dzieckiem . Dziecko przebadała bardzo dokładnie , zajrzała w uszy , dokładnie posłuchała co jest bardzo rzadkie. Wizyta trwa długo , Pani doktór przeprowadza pełny i dokładny wywiad . Gorąco polecam.

Lekarz super . Bardzo miła i kompetentna Pani doktór.