lek. dent. Agnieszka Golarz-Nosek

Ortodonta

Rozpoczęłam leczenie w klinice dwa lata temu. Na początku myślałam, że z moim uśmiechem nie da się wiele zrobić. Nie wiedziałam, że można wyprostować moje uzębienie. Dzisiaj jestem posiadaczką zdrowego i ładnego uzębienia. Cieszę się pięknym białym uśmiechem. Wiem, że dobrze się stało że trafiłam do pani Agnieszki.

Podziękowania dla pani doktor za profesjonalne przeprowadzenie leczenia i za ogromne wsparcie jakie otrzymałam przez te kilkanaście miesięcy. Miałam bardzo krzywe zęby, nie wierzyłam ,że można coś z tym zrobić .W tym momencie jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Będę zawsze wszystkim polecać leczenie u doktor Golarz.

Polecam klinikę SE studio a w szczególności leczenie ortodontyczne u Pani dr Golarz; miła, kompetentna z dużym doświadczeniem i wiedzą. Leczę się tam już od kilku lat, a od kilkunastu miesięcy noszę aparat, niedługo koniec. Efekty już są i bardzo się cieszę z tego co widzę :)

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji i szczegółowej porady. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, mimo że nie był to poważny zabieg tylko przegląd i zaplanowanie leczenia. Myślę, że będę kontynuowała leczenie u Pani doktor Golarz.

Zakładałam u doktor Golarz aparat incognito i mogę tylko polecić. Aparatu nie widać, na razie nic nie boli i mam nadzieję że doczekam się w końcu ładnych ząbków. Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna.

Zakończyłem leczenie u pani dr Golarz. Już po kilku miesiącach widziałem że ustawienie zębów jest coraz lepsze. Teraz po zdjęciu aparatu zęby wyglądają świetnie. Podziękowania dla pani doktor.

Pani Agnieszka zmieniła mój uśmiech nie do poznania. Po prawie dwóch latach noszenia aparatu wszystkie zęby są zdrowe i ślicznie wyglądają. Dziękuję i polecam leczenie u pani doktor.

Po kilku wizytach jestem pod wrażeniem wiedzy i delikatności Pani doktor. Już po pół roku noszenia aparatu widać efekty prostowania zębów. Dziękuję.

Zdecydowanie odradzam. Osobiście jestem załamana efektami leczenia, które jak mi obiecywano miały być "spektakularne" . Leczenie trwało dwa razy tyle, ile początkowo zakładano a efekty są (delikatnie mówiąc) niezadowalające i rozczarowujące. Uważam, że Pani doktor zdecydowanie przecenia swoje umiejętności. Teraz ciężko jest mi znaleźć specjalistę , który podjąłby się korekty tego "leczenia".

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Kraków"?

PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta
Łużycka 42/48