mgr Agnieszka Gomolińskamgr Agnieszka Gomolińska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

mgr Agnieszka Gomolińska

Kosmetolog

Konsultant medyczny mgr Agnieszka Gomolińska – kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Na swojej ścieżce kariery ma ponadto rys ukończenia Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Od wielu lat wykładowca uniwersytecki i trener kosmetyczny, prowadzący szkolenia w dziedzinie kosmetologii i dermatologii kosmetycznej. Odbyła liczne szkolenia z zakresu kosmetyki profesjonalnej, medycyny estetycznej i anty aging w tym w BijouxMedi-Spa w Londynie u dr ElisabethDancey, w innomed training Itd. W Londynie, Anti-Aging Institute w zakresie peelingów medycznych, zaawansowanych technik mezoterapii, leczenia cellulitu i rozstępów, terapii falami radiowymi – Radiage, zastosowania urządzeń emitujących promieniowanie podczerwone – Titan, Zaffiro, BeautyLight LED, masażu limfatycznego, wybielania zębów metodą Beyond WhiteSpa.
Uczestniczy w większości kongresów kosmetycznych i medycyny estetycznej w kraju i na świecie. Kilkakrotnie w ciągu roku uczestniczy w szkoleniach podnoszących jej kwalifikacje zawodowe.

Od ponad 13 lat pasjonuje się bardzo szeroko pojętą kosmetologią, którą postrzega jako wielospecjalistyczną dziedzinę medycyny wymagającą połączenia wiedzy z zakresu dermatologii, endokrynologii, dietetyki, gerontologii. Pasjonuje się :”człowiekiem” i z empatią podchodzi do jego potrzeb.

Publikacje :

- Patologia tkanki tłuszczowej, Beauty Forum 2008, Warszawa
- Trądzik pospolity, Beauty Forum 2008, Warszawa
- http://polki.pl/we-dwoje/sposob;na;zmarszczki;-;radiesse;czy;kwas;hialuronowy,artykul,25851.html
- http://wagrowiec.naszemiasto.pl/artykul/na-czym-polega-zabieg-sculptra,2201286,art,t,id,tm.html?sesja_gratka=7c0825e1cd97e041e4737f9467132c65

Nagrody i wyróżnienia:

- Gabinet Roku 2013, Kraków
- Master Health & Beauty 2014, Kraków
- Najlepszy Wśród Równych 2013, Kraków
- Najlepszy Wśród Równych 2014, Kraków
- Spa Doskonałe 2013, Warszawa

Znajomość języków obcych:
- angielski

Wykonywane badania:

- badanie w lamie Wood’a
- badanie dermatoskopowe
- badanie skóry przy użyciu SIA skopii

Bardzo się cieszę ,że mogę wyrazić opinię niesamowitej i fantastycznej kobiecie jaką jest Pani Agnieszka Gomolińska. Już na pierwszym spotkaniu , które trwało i trwało w zasadzie myślałam ,że się popłaczę bo nikt tak wcześniej się mną nie zajmował. Stoicki spokój , cudowna atmosfera i oczy anioła wzbudziły moje stuprocentowe zaufanie . Jestem po trzech zabiegach z karboksyterapii w połączeniu z derma-penem i osoczem bogato-płytkowym . Moje blizny po zabiegowe znajdujące się na brzuchu zrobiły się dużo dużo płytsze, cieńsze i znikają w oczach :) Nikt wcześniej mi tak nie pomógł ,nie wysłuchał nie mówiąc już o tak fantastycznie przeprowadzonych zabiegach w tak ciepłej, uroczej oraz zupełnie bezstresowej atmosferze. Wraca moja pewność siebie ...Bardzo dziękuję Pani Agnieszko !

Wysokie kompetencje,kompleksowe podejście do pacjenta,umiejętność udzielenia odpowiedzi na każde z zadanych pytań,plus empatia czynią panią Agnieszkę specjalistą,do którego będę powracać.Wszystkie wybrane zabiegi przyniosły wymierne i widoczne efekty.

Witam serdecznie z największą przyjemnością wystawiam tą opinię bo nie wielu jest lekarzy tej klasy nie tylko ze względu na ogromną wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim za ogromną empatię i ludzkie podejście. Panią Agnieszkę spotkałam dzięki akcji Instytutu face and body, która jest jedną z pomysłodawczyń. Ta akcja i wszystko co z nią związane każdego dnia zmienia moje życie w pełnym tego słowa znaczeniu. Od wielu lat patrząc w lustro czułam frustrację, często lały się łzy, bo trądzik pozostawił po sobie koszmarne blizny. Mimo wielu bardzo bolesnych zabiegów i masy wydanych pieniędzy nie było poprawy, za to rosły moje kompleksy, obniżając moje poczucie wartości. Na pierwszej konsultacji kiedy zostałam ambasadorką FBI pani Agnieszka powiedziała, to można usunąć i ja Pani pomogę. Była tak miła, ciepła i uprzejma ze 10 minut w jej gabinecie dało mi na nowo wiarę, że może jeszcze kiedyś spojrzę w lustro i powiem że jestem piękna. Jestem po trzech zabiegach osoczem, karboksy terapią i derma penem, jutro kolejny. W między czasie stosuję podarowany przez panią Agnieszkę krem ze ślimaka na blizny.
Efekty są ogromne. Zmarszczki się wygładziły, poprawił owal twarzy, blizny znacznie spłyciły, a skóra nabrała blasku. Pani Agnieszka wykonuje zabieg z takim zaangażowaniem i delikatnością, że to jest aż szokujące. Krótko mówiąc Pani Agnieszka kocha to co robi i to czuć. Jestem szczęśliwa że miałam okazję poznać tak wartościowego człowieka i ogromny autorytet. Gorąco polecam

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Agnieszkę Gomolińską jako bardzo kompetentnego fachowca , potrafiącego kompleksowo zaopiekować się kobietą z problemami "urodowymi" Rzetelnie i czytelnie objaśnia każdy etap zabiegu i poświęca wiele czasu żeby przygotować pacjentkę do zabiegu. Interesuje się efektami swojej pracy i doskonale pamięta nasze zabiegi.

Bez słodzenia, ochów i achów uważam, że skala jest za mała aby opisać kompetencję, zaangażowanie, podejście do pacjenta i wielkie serce w całym biznesowym zamieszaniu, gdy Firma chce utrzymać się na powierzchni. Pani Agnieszka w taki sposób opowiada o zabiegu, że nawet największy laik słucha tego ze zrozumieniem. Wszystko jest proste i jasne. Ręce Pani Agnieszki nie tylko profesjonalnie wykonują zabiegi ale również koją ból wystraszonej duszyczki, która pozostaje w jej rękach. W mojej ocenie najlepszy kosmetolog z jakim można się zetknąć w gabinetach kosmetycznych. Szczerze i z zaangażowaniem pomoże nie obiecując czegoś czego zrobić nie może. Dla mnie jest na 10tkę

z czystym sumieniem mogę polecić Pani Agnieszkę w zakresie konsultacji i doboru zabiegów. kontakt znakomity , przemiły człowiek.

Moja współpraca z Panią Agnieszką zaczęła sie od konsultacji, podczas których Pani Aga wyjaśniła mi precyzyjnie mój problem skórny ... najważniejsze USPOKOIŁA bo poprzedni specjaliści tylko straszyli a następnie zapisała mi plan działania zarówno wskazała zabiegi oraz pielęgnacje domową. Podczas zabiegu Pani Agnieszka i cały personel Face&Body Institute zadbali o mój komfort :) czułam się zrelaksowana i zaopiekowana a efekt naszej współpracy jest doskonały. Uważam, że największym atutem Pani Agnieszki jest jej profesjonalizm i zaangażowanie . Gorąco polecam współpracę całym instytutem na Starowiślnej :)

Z całego serca polecam spotkanie z Panią Agnieszką. Słowo spotkanie nie jest tu przypadkowe, ponieważ konsultacja przed zabiegiem przebiega w tak miłej atmosferze, że można czasami zapomnieć, że jest się w gabinecie. Pani Agnieszka Gomolińska poświęca swoim pacjentom dokładnie tyle czasu ile potrzeba na szczegółowe omówienie zabiegu. Mimo, że zadawałam dużo pytań Pani Agnieszka na wszystkie odpowiadała bardzo szczegółowo, tłumacząc co i jak będzie wyglądać. Cieszyło mnie to tym bardziej, że przychodząc z moim problemem zupełnie nie wiedziałam w jaki sposób można go rozwiązać. Pani Agnieszka Gomolińska omówiła ze mną kilka metod walki z moim problemem i na podstawie dokładnego sprawdzenia mojej twarzy dobrała zabieg, który będzie dla mnie najbardziej właściwy. Raz jeszcze szczerze polecam!

Pani Agnieszka Gomolińska to lekarz, który podchodzi do swojego zawodu z pasją. Posiada ogromną wiedzę z zakresu kosmetologi i pożytkuje ją dla dobra pacjentów. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i diagnozuje go kompleksowo. W przystępny i zrozumiały sposób przybliża problem oraz metody leczenia, które proponuje. Cechuje ją empatia i uprzejmość, które powodują nawiązanie pozytywnych relacji z pacjentem. Każdy czuje się zrozumiany i zaopiekowany, co jest istotne w każdym procesie leczenia. Lekarz godny polecenia.

Pani Agnieszka Gomolińska to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wiedza jaką posiada i jak ją przekazuje sprawia, że ani na chwilę nie czułam się zaniepokojona. Przy tym jest niesamowicie ciepłą osobą, jeżeli zdarzy się, że człowiek jednak boi się bólu lub nieznanego przed pierwszym zabiegiem to wiesz, że na Panią Agnieszkę możesz zawsze liczyć - podejdzie, jeszcze raz spokojnie wytłumaczy, potrzyma za rękę i wszystkie obawy znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Polecam wszystkim miejsce, w którym Panią Agnieszkę można spotkać, tam na pewno jesteście w dobrych rękach. Polecam również spotkania na tematy dotyczące kosmetyki, kosmetologii, które prowadzi Pani Agnieszka - bez dwóch zdań są to najlepsze wykłady jakich kiedykolwiek byłam uczestnikiem. Dziękuję !!!!