lekarz Agnieszka Gorgoń-Komor

Kardiolog

Wypełniałam zmarszczki "marionetki", rezultat kompletnie niewidoczny. Myślałam, ze Pani doktor to poprawi, ale gdzie tam, stwierdziła, że tak ma być i jest pięknie. Żeby było pięknie, to musi być widoczna jakaś zmiana przed i po zabiegu, a u mnie jej nie było. Trzeba przyznać, że jest bardzo miła, ale to za mało , żebym jeszcze raz do niej poszła.

Stara się być miła i uprzejma, nie zawsze jest profesjonalistką

Stara się być miła i uprzejma, nie zawsze jest profesjonalistką

Przeciętny lekarz, jakich wielu. Nadrabia uprzejmością.

Przeciętny lekarz, jakich wielu. Nadrabia uprzejmością.

Wspaniały specjalista zarówno w dziedzinie kardiologii jak i medycyny estetycznej. Korzystałam z pomocy Pani doktor w zakresie obu specjalności i jestem niezmiernie zadowolona. Pani doktor ma ogromną wiedzę którą znakomicie wykorzystuje w swojej praktyce lekarskiej. Polecam gorąco

koszmar!!! botox wykonany w pośpiechu za 1200 złotych no i na koniec opadły mi powieki,niekt mi nie powiedział,że nie wolno pić alkoholu,a ja miałam akurat tego dnia imieniny-odradzam z dobrego serca!!!

Polecam ją bo potrafi wytłumaczyć problem zrozumiałym dla każdego językiem

Polecam ją bo potrafi wytłumaczyć problem zrozumiałym dla każdego językiem