lekarz Agnieszka Gostyńska-Gil

Polecam gorąco panią doktor. Jest sympatyczna, otwarta, ma dobry kontakt z pacjentem, przeprowadza dokładny wywiad i potrafi zaradzić na każdą dolegliwość. Zawsze z uwagą słucha, zadaje pytania dodatkowe i przepisuje mi trafione leki i badania. Jest to bardzo dobry lekarz rodzinny, z szeroką wiedzą i skutecznie leczący przede wszystkim.

U Pani doktor leczę się od lat 12 jest to osoba bardzo miła,kompetentna i fantastyczny lekarz. kompetentny specjalista. Polecam każdemu.

Przemiła Pani Doktor. Kompetentna, profesjonalna i ludzka.

Przemiła Pani Doktor. Kompetentna, profesjonalna i ludzka.

Bardzo kompetentny lekarz Bardzo dobrze prowadzy pacienta

Bardzo kompetentny lekarz
Bardzo dobrze prowadzy pacienta

Pani doktor jest osobą nastawioną na zarabianie.Jest oschła.Poprosiłam o skierowanie na badanie tarczycy....powiedziała że mi ich nie wystawi...że muszę za nie zapłacic(mam je w pakiecie)...bo nie ma takich kompetencji..to po co tam pracuje przecież jest lekarzem pierwszego kontaktu.

To Lekarz z powołania, prawdziwy człowiek. Godny szacunku i poszanowania pacjentów.

Świetny lekarz. Pochyla się nad każdym problemem. Jest kompetentna. Polecam!!!!!!!!

Ma fantastyczne podejście do ludzi - nie traktuje ich maszynowo, ale zawsze dopytuje o detale i pamięta o nich przy kolejnych wizytach.

kompetentna i dokladna osoba godna polecenia,potrafi celnie i wniklwie rozpoznac chorobę