lekarz Agnieszka Gruszczyńska-Bereza

Dermatolog

2,4
2,6

Byłam na dwóch wizytach u Pani Gruszczyńskiej-Berezy w ubiegłym roku. Moje pierwsze wrażenie było sceptyczne - również nie zostałam w żaden sposób "obejrzana". Po wymienieniu przeze mnie długiej listy leków, które już stosowałam i nie działały (bezskuteczne próby leczenia AZS skóry głowy od paru ładnych lat), otrzymałam niekrótką receptę. (śmieszny to był obrazek, pani dermatolog: "a może lek X? ja: nie działał; a może lek Y? ja: nie działał" - i tak trwało...) Nie miała jednak żadnego problemu, by wyjaśnić mi szczegółowo plan leczenia, ewentualne przyczyny. W każdym razie, po ...

W każdym razie, po wizycie kontrolnej po trzech miesiącach mogłam z radością stwierdzić poprawę! Dodatkowo, w czasie tej wizyty pani dermatolog bez mrugnięcia okiem na moją prośbę obejrzała całe moje ciało pod względem pieprzyków do wycięcia (każdy inny dermatolog kazał rezerwować osobną wizytę, bo "to na pewno za długo zajmie"). Podsumowując, polecam tego dermatologa. Może nie jest zbyt wylewną i super ciepłą osobą, ale swoją pracę wykonuje z dobrym rezultatem, a to przecież jest najważniejsze.

Zgadzam się z poprzednimi negatywnymi opiniami. Wizyta u pani lekarz dermatolog trwala 5 minut. Diagnoza jest stawiana zza biurka. Pani "doktor" nie rusza sie z krzesla, nie bada, nie stosuje niczego poza ocena na odleglosc

Leczę się od roku u dr Agnieszki Gruszczyńskiej-Berezy na zapalenie mieszków włosowych i trądzik, z którym nie poradzili sobie inni dermatolodzy, a z którym zmagałem się od lat. Od kiedy zaczęliśmy kurację doustną izotretynoiną (dermatolodzy, do których chodziłem wcześniej odmawiali zastosowania tej kuracji mimo moich pozytywnych doświadczeń z izotretynoiną w walce z silnym trądzikiem młodzieńczym 10 lat temu; przepisywano mi szampony i leki do stosowania zewnętrznego, które absolutnie nie pomagały), problem mam z głowy (dosłownie). Bardzo polecam tę specjalistkę!

Pani doktor ogląda zmiany skórne zza biurka, nie chce wiedzieć jakie leki wcześniej pomagały bo wie najlepiej i nie chce się sugerować, przepisuje leki których działanie jest niema zerowe, wizyta krótka, zimna, sucha, bez większego wyjaśnienia czy zaleceń ot kolejnego klienta trzeba jak najszybciej odbębnić i odesłać.

Witam, Wizyta prywatna doktor Agnieszka Bereza-Gruszczyńska. Od wejścia zostałem powiadomiony, że spotkanie trwa 15 min, więc nie mam opowiadać "historii życia" tylko się "streszczać". Pani doktor wydawała się w ogóle nie zainteresowane moją osobą. Przez całą wizytę czułem się jak przedmiot, który przeszkadza Pani doktor. Co warte podkreślenia pierwszy raz byłem na wizycie u dermatologa, która odbyła się bez dotknięcia pacjenta, bez żadnych badań, użycia sprzęty, po prostu na dystans. Jak dla mnie to jakieś jedno wielkie NIEPOROZUMIENIE. Jeżeli ktoś szanuje swój CZAS i PIENIĄDZE to radzę omijać panią dr ...

Witam,

Wizyta prywatna doktor Agnieszka Bereza-Gruszczyńska.
Jak dla mnie to jakieś jedno wielkie NIEPOROZUMIENIE.
Jeżeli ktoś szanuje swój CZAS i PIENIĄDZE to radzę omijać panią dr Agnieszkę Bereza-Gruszczyńską SZEROKIM ŁUKIEM.