lekarz Agnieszka Grzbowska-Szczepaniak

Dermatolog, Wenerolog

Byłem dzisiaj i jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam wszystkim. Wizyta odbyła się punktualnie i Pani Doktor obejrzała wszystkie moje zmiany skórne i dokładnie opisała co to jest i co z tym zrobić.

Miła sympatyczna od razu postawiła diagnozę efekt leczenia błyskawiczny na drugi dzień duża poprawa. dodam ze leczenie u innych lekarzy żenada 2 miesiące borykania sie z problemem inni specjaliści prywatnie oczywiście. Polecam

uprzejma i co najważniejsze kompetentna. szuka przyczyny choroby i dąży do wyeliminowania jej. polecam.

Fakt, że wizyta prywatna, ale mam wrażenie, że ta Pani zna się na swojej pracy. Problem rozpoznany, czekam na skutki leczenia.

Zdecydowanie odradzam.Brak kultury, lekceważące podejście do pacjenta.

Zdecydowanie odradzam.Brak kultury, lekceważące podejście do pacjenta.