mgr Agnieszka Idźkowska-Guz

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Sposoby leczenia Pani Agnieszki są rewelacyjne. Miła, sympatyczna, z każdym znajdzie "wspólny język". A co najważniejsze w szybkim czasie otrzymaliśmy skuteczną pomoc. Polecam z całego serca!

Kilka lat temu miałem ostrą depresje przez sytuacje w domu i szkole, poszedłem do tej Pani i bardzo mi to pomogło. Była bardzo miła i rzeczowa, że tak powiem. Już nie pamiętam ile razy u niej byłem, ale szybko mi pomogła. Polecam

Trafiłam do niej za namową koleżanki. Już byłam zniechęcona, bo długo się leczyłam z mizernym efektem. Jednak nie żałuję. Moja nerwica lękowa to przeszłość. Znowu mogę wychodzić z domu i cieszyć się życiem.

Z Panią Agnieszką współpracujemy z córką od niedawna. Jest osobą kontaktową o dużej wiedzy i kompetencji. Wizyta przebiega w bardzo miłej i luznej atmosferze. Zaangażowana w problemy dziecka,cierpliwie i fachowo wszystko tłumaczy. Moja córka uczęszcza na grupowe zajęcia TUS pod okiem pani Agnieszki.Już widzę małe postępy,oby tak dalej : ).Szczerze polecam.

czy potrzebny komentarz?Skoro w tabeli zaznaczyłam od góry do dołu poz."zdecydowanie tak". Jest psychologiem o wielkiej kulturze,cierpliwym i tłumaczącym jeżeli trzeba po stokroć.

czy potrzebny komentarz?Skoro w tabeli zaznaczyłam od góry do dołu
poz."zdecydowanie tak". Jest psychologiem o wielkiej kulturze,cierpliwym i
tłumaczącym jeżeli trzeba po stokroć.

Syn uczęszcza na terapię do Pani Agnieszki od 2 lat, niedawno usłyszałam od nauczycieli, że jego zachowanie diametralnie się zmieniło (na lepsze). Jest tak dobrze, że dziecko ma ADHD a na koniec roku proponowane ma zachowanie bdb. Syn zaczyna być lubiany, koledzy witają go, chcą się z nim kolegować, ma dużo koleżanek. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani Agnieszki nawet jeśli czasami mówiła rzeczy, które bolały to zawsze miałam poczucie, że robi to by nam pomóc. Z czasem uratowała też moje małżeństwo, z pewnością jest to osoba, która mogę polecić.

Wszystkie ćwiczenia dokładnie wytłumaczy, charakteryzuje się wielką cierpliwością.

Jestem bardzo zadowolona z kontaktu. Pani cierpliwa, kompetentna. Pomogła mi w problemie z dzieckiem. Skierowała na dalsze leczenie, dała wskazówki jak postępować.

Gorąco polecam. Kompetentna, ciepła, wrażliwa osoba. Podchodzi do pacjenta z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.