lekarz Agnieszka Jackiewicz

Polecam Panią Agnieszkę Jackiewicz , balam się isc na wizytę z powodu niektórych opinii ale zaryzykowałam... Jestem po usunięciu dwóch guzków na głowie. Wszystko przeprowadzone sprawnie i w miłej atmosferze. Pani doktor uśmiechnięta i konkretna . Polecam :)

Pani doktor uśmiechnięta i konkretna .
Polecam :)

Oczywiście, że anonimowo, bo Kościerzyna nie może pochwalić się dużym wyborem ortopedów. Ta Pani w ogóle nie słucha pacjenta. Ma swoje reguły i wg nich tworzy zalecenia i wydaje dalsze skierowania. Żadnej empatii.

Ta Pani w ogóle nie słucha pacjenta.
Ma swoje reguły i wg nich tworzy zalecenia i wydaje dalsze skierowania.
Żadnej empatii.

W dniu11.08.2021roku byłam w przychodni na ul.Skłodowkiej w Kościerzynie lekarz który mnie leczył był na urlopie.Obecna lekarz Agnieszka Jackiewicz,która miała mnie przyjąć potraktowała mnie jak zło konieczne,nie zostałam przyjęta.Szukając pomocy w innej przychodni zostałam mile przyjęta i potraktowana jak pacjent.Bo szwy musiały być zdjęte.Za co dziękuję przychodni .A tej pani dr. nie polecam.

Rewelacyjna pani doktor. Wycinałam już kilka znamion. Profesjonalnie, bezboleśnie. Poza tym bardzo kontaktowa i życzliwa.

Super lekarz. Nie spotkałem nigdy lepszej lekarki. :-D Bardzo miła, poświeca się bardzo medycynie, pacjentom. Gorąco polecam lekarza. :-)