lekarz Agnieszka Jamroży

Psychiatra

Lekarz, który bez potrzeby przepisuje silne leki, nawet bardzo młodym pacjentom. Zgadzam się z poprzednimi negatywnymi opiniami. Omijać szerokim łukiem!

Podczas pierwszego kontaktu p. Agnieszka sprawiała wrażenie dystansu, będąc oddzielona przez ekran komputera, na którym notowała przebieg rozmowy. Dzięki mojej otwartości nie zraziłem się tym, a po kilku minutach rozmowa była już zupełnie swobodna. Kolejne spotkania były już zupełnie swobodne i właściwie relaksujące. Dzieki p. Agnieszce zrozumiałem swoją chorobę i nauczyłem się ją leczyć i z nią żyć. Gorąco polecam!

Mam same najgorsze wrażenia. Nie kwestionuję wiedzy, ale w kontakcie z dziećmi nie chodzi wyłącznie o wypisywanie recept. Jeśli dziecko wychodzi z gabinetu ze łzami w oczach i mówi, że nigdy więcej tu nie przyjdzie, to mówi samo za siebie. Brak empatii, wrażliwości, ciepła. Osoba zimna, zdystansowana, bardzo zasadnicza, na pewno nie dla każdego dziecka.

Pani Doktor bardzo miła, konkretną i zna się na rzeczy. Czuć z jej strony zainteresowanie i opiekę. Zna się na tym co robi i wykazuje empatię do pacjenta. Bardzo polecam.

Wspaniały lekarz. Cieszę się, że do niej trafiłam, a był to wówczas pierwszy wolny termin do psychiatry. Kompetentna, spokojna, słuchająca i rozmawiająca. Umiejętnie łączy rozmowę z pacjentem z przeglądem jego karty i łączy różne aspekty zdrowotne przekładając to na odpowiednie leczenie psychiatryczne. Dobrze dobrała mi leki i dawki. Pani doktor wykazywała zrozumienie dla moich stanów podczas leczenia, tłumacząc ich pochodzenie. Wyprowadziła mnie z lęków, choć ponad rok jestem na lekach.

Pani doktor to wspaniała, wrażliwa osoba, można z nią rozmawiać bez końca. Młoda osoba ale bardzo kompetentna. Zna wszelkie nowości ze swojej dziedziny. Mnie bardzo pomogła. Nie znała mojego życia a jednak po rozmowie z nią przestałam wreszcie płakać, obwiniać się o wszystko. Zaczęłam siebie lubić.To nie tylko właściwe leki ale przede wszystkim zrozumienie i niezwykła rozmowa najbardziej pomaga. Dziękuję, żałuję że wcześniej nie miałam odwagi iść do psychiatry. Pani doktor powinna również przyjmować młodzież i dzieci na pewno pomoże tym zagubionym i chorym. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Pani Doktor Agnieszka Jamroży to bardzo dobry specjalista. Ma świetne podejście do pacjenta oraz fachową wiedze. Mily i cieply czlowiek. BARDZO POLECAM...

Zna się dużo na jej dziedzinie i pomimo tego, że na początku może mieć dystans, później jest bardzo bardzo miła. Byłam u wielu innych psychiatrów i tylko ona mi utrzymuje w równowagi. Polecam ją bardzo!

Dla mnie pani dr Jamroży jest lekarzem na piątkę. Mam porównanie z innymi "psychiatrami" więc wiem co piszę. Nie rozumiem negatywnych opinii. Faktycznie, pani doktor ma czasem duży dystans do pacjenta ale to na pewno pomaga jej go lepiej zrozumieć. Mnie wyprowadziła z depresji lękowej. Z czystym sumieniem polecam

Dziś miałem przyjemność wizyty u Pani Doktor. Wspaniała osoba, wspaniały lekarz. Duża empatia, profesjonalizm i chęć pomocy. Żaden negatywny komentarz się nie potwierdził. Polecam