lekarz Agnieszka Jankiewicz

Psychiatra

Drodzy Państwo! Trafiłem do Pani Doktor dzięki pozytywnym opiniom zamieszczonym na tym portalu. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że wszystkie opinie są szczere i prawdziwe. W skali od 1 do 5 Pani Doktor zasługuje na 10!!! Pani Agnieszka to absolutnie NAJLEPSZY lekarz psychiatra we Wrocławiu. Moje słowa nie oddadzą tego co Pani Doktor dla mnie uczyniła. Mogę śmiało powiedzieć, że Pani Agnieszka uratowała mi życie i sprawiła, że nie boję się patrzeć w przyszłość. Postawiła mnie na nogi i nie wyobrażam sobie innego lekarza, który zapewniłby mi tak wspaniałą opiekę. ...

W skali od 1 do 5 Pani Doktor zasługuje na 10!!! Pani Agnieszka to absolutnie NAJLEPSZY lekarz psychiatra we Wrocławiu. Moje słowa nie oddadzą tego co Pani Doktor dla mnie uczyniła. Mogę śmiało powiedzieć, że Pani Agnieszka uratowała mi życie i sprawiła, że nie boję się patrzeć w przyszłość. Postawiła mnie na nogi i nie wyobrażam sobie innego lekarza, który zapewniłby mi tak wspaniałą opiekę. Świetny lekarz i prawdziwy specjalista, pracuje z olbrzymim zaangażowaniem, wielka odpowiedzialność i doskonała intuicja, naprawdę wie jak każdemu pomóc. Pani Doktor nigdy nie odmawia pomocy, zawsze doradzi i wiem, że jak potrzebuję wsparcia to zawsze mogę liczyć na Panią Agnieszkę. Teraz już wiem, że mój powrót do normalnego życia jest realny i co najważniejsze prowadzi mnie tą drogą mój lekarz, którego darzę wielkim zaufaniem. Chciałbym żeby tak właśnie pracowali wszyscy lekarze! POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ DOKTOR AGNIESZKĘ JANKIEWICZ, PANI DOKTOR PO PROSTU CZYNI CUDA!!! Dziękuję za wszystko Pani Agnieszko!!! Pozdrawiam, Michał G.

Po kilku latach gehenny i męczarni zdobyłem się na wizytę. Byłem trochę spięty lecz gdy tylko zaczęliśmy rozmawiać zdenerwowanie zniknęło. Rozmawialiśmy ze 2 godz, z zainteresowaniem słuchała i ani przez chwilę nie zajmowała się innymi rzeczami. Rozmowa była spokojna, jakbym rozmawiał z kimś kogo dobrze znam. Wspólnie dochodziliśmy do wniosków co jest ze mną nie tak, co bardzo mi się podobało. Potrafi sprawić, że człowiek chce więcej o sobie mówić co w moim przypadku chodziło o zauważenie, że popadłem w (powiedzmy) lekką paranoję, czego sam wcześniej nie zauważyłem... Choć byłem dopiero na pierwszej wizycie myślę, że właściwie dobiera leki, ponieważ pod koniec wizyty zadała mi kilka ważnych pytań o moje zachowanie po czym przepisała nową receptę na inne leki. Rozmowa trwała 2 godz i naprawdę miło było widzieć osobę która INTERESUJE SIĘ a nie spogląda na zegarek... Po wizycie pani doktor zadzwoniła do mnie tego samego dnia by zapytać o kilka drobnych szczegółów, co też moim zdaniem świadczy o jej poświęceniu... I jeszcze jedna sprawa... Bałem się niewygodnych pytań ale przy niej człowiek CHCE być szczery, SAM się otwiera... Naprawdę SZCZERZE POLECAM!!

Mocno polecam panią doktor Jankiewicz.Jestem pacjentką p.Agnieszki od ok.4miesięcy.Poleciła mi ją koleżanka,której siostra także jest jej pacjentką.Kiedy do niej trafiłam miałam problemy ze snem,wszystko mnie denerwowało nic nie cieszyło.Nie mogłam jeść i dużo straciłam na wadze.Diagnoza depresja.Leki które przepisała mi p.doktor już po dwóch tygodniach przyniosły poprawę.Teraz po paru miesiącach czuję się już całkiem dobrze i nie wiem co by było gdybym nie trafiła do p.Agnieszki.Wspaniały lekarz,który z szacunkiem odnosi się do pacjenta.Co więcej mówić "Każdy człowiek na swoim miejscu i miejsce dla każdego człowieka."Bardzo polecam tego lekarza.

Do Pani doktor trafiłem, już po wielu terapiach, grupowych i indywidualnych, po ponad 10 latach ciągłego leczenia farmakologicznego u kresu sił, w desperacji, praktycznie bez nadziei, że można jeszcze coś zmienić. Jestem wdzięczny, iż zdecydowała się podjąć mojego leczenia, gdy inni nie byli w stanie mi już pomóc. Zawdzięczam jej życie, nie mniej. Praca u Pani doktor jest trudna i intensywna, trochę jak daleka podróż w głąb własnego "ja", różne metody z wielu nurtów przeplatają się w esencji tego co najważniejsze. Dzięki temu efekty są całkiem konkretne, oczywiście nie jest to jakiś natychmiastowy i nagły cud, raczej proces przynoszący zmiany w życiu. U mnie trwa już ponad rok i cały czas przynosi postęp. Jeśli ktoś chce rzeczywiście wyzdrowieć, nauczyć się pracy z własnymi emocjami, jeśli jest gotowy na intensywną prace własną i pragnie sam stać silnie na własnych nogach to polecam z całego serca. Czesław

Moja mama od 9 lat była leczona na depresję przez różnych doświadczonych lekarzy psychiatrów, były momenty lepsze, gorsze, różne- tak jak przy tej chorobie bywa.Straciłam nadzieję, że kiedykolwiek odzyskam "starą wesołą" mamę...Ale stało się.W lutym tego roku trafiłam do doktor- która potrafi słuchać chorego, co tydzień jeździłam z mamą na konsultacje i sprawdzanie doboru leków. Po trzech miesiącach stał się CUD!!!!!! Z osoby, która nic nie jadła, oskarżała mnie o to że w jedzeniu podaję jej truciznę itp.Moja 70-cio letnia mama wyzdrowiała, jest pełna życia i wigoru, chce jej się żyć, jest uśmiechnięta. Takiej mamy nie miałam od 9 lat.Jestem tak wdzięczna, że trudno opisać w słowach moje szczęście ( jako osoby zajmującej się chorą).Cieszę się,że trafiłam do Pani Agnieszki Jankiewicz- to przykład lekarza o jakim wszyscy pacjenci marzą ( jak z serialu :))Dziękuję Pani Doktor!!!!!!!

Najlepszy lekarz jakiego poznałam, Po omdleniu w pracy zabrało mnie pogotowie i trafiłam na neurologie .Nikt nie wiedział co mi jest, miałam objawy typowo nerwicowe (kołatanie serca, drętwienie itp).Neurolog w szpitalu powiedział że to napewno nie nerwica!!! Wipisał mnie do domu bez diagnozy!!! Szperałam w internecie i trafiłam na Panią Agnieszkę i po wizycie.............narodziłam się na nowo!!! Żyję , pracuję i jest super!!! Zawsze mogę liczyć na Panią doktor, polecam!!!!!!!!

Jestem po kilku wizytach u Pani Doktor i uważam, że jest lekarzem godnym polecenia. Już przy pierwszej wizycie nie ma się wątpliwości, że doskonale wie w czym tkwi problem. Trafnie dobiera leki. Ma czas dla pacjenta i podczas wizyty nie wyczuwa sie pośpiechu. Pacjent ma możliwość skontaktowania się telefonicznie z Panią Doktor w razie potrzeby. Uważam, że Pani Doktor podchodzi do tego co robi bardzo profesjonalnie, a co najważniejsze pomaga :) Pozdrawiam.K

Leczę się u Pani Doktor od 2-3 miesięcy i muszę przyznać ,że nie spodziewałem się tak dobrych efektów . Wcześniej nie wychodziłem z domu, wszystkiego się bałem, teraz korzystam z życia pełną parą, nie chcę wracać do tego co było. Dziękuję.

Profesjonalizm i odpowiedzialność w kontakcie i przy doborze leków; cierpliwość, wyrozumiałość, ale też i rzeczowość oraz logika, z jaką Pani Doktor tłumaczy chorobę i rzeczywistość, a także otwartość w dzieleniu się własnymi emocjami, powodują, że mogę z powodzeniem polecić Wszystkim osobom, które szukają dobrego psychiatry Panią dr. Jankiewicz. DZIĘKUJĘ.

Przez wiele lat zmagałam się ze smutkiem,przygnębieniem, byłam z wszystkiego niezadowolona, nie umiałam cieszyć się życiem. Po leczeniu niespodziewanie szybko wszystko się zmieniło- mam lepszy humor,więcej energii, świat wydaje się piękniejszy. żałuję że wcześniej się nie zgłosiłam tylko tyle lat się męczyłam. Dziękuję Pani Doktor!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wrocław"?

Ginemedica

54-130 Wrocław
Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu
ulica Grzybowa 1
56-300 Milicz
''ZDROWIE''sp.j. A.ANTAS,M.TUNIK, M.SIEMIENAS-PALICHLEB, J.POLSZCZUK, A.WŁODARSKI
Wrocławska 23a
57-200 Ząbkowice Śląskie