lekarz Agnieszka Jankiewicz

Psychiatra

Mocno polecam panią doktor Jankiewicz.Jestem pacjentką p.Agnieszki od ok.4miesięcy.Poleciła mi ją koleżanka,której siostra także jest jej pacjentką.Kiedy do niej trafiłam miałam problemy ze snem,wszystko mnie denerwowało nic nie cieszyło.Nie mogłam jeść i dużo straciłam na wadze.Diagnoza depresja.Leki które przepisała mi p.doktor już po dwóch tygodniach przyniosły poprawę.Teraz po paru miesiącach czuję się już całkiem dobrze i nie wiem co by było gdybym nie trafiła do p.Agnieszki.Wspaniały lekarz,który z szacunkiem odnosi się do pacjenta.Co więcej mówić "Każdy człowiek na swoim miejscu i miejsce dla każdego człowieka."Bardzo polecam tego lekarza.

Najlepszy lekarz jakiego poznałam, Po omdleniu w pracy zabrało mnie pogotowie i trafiłam na neurologie .Nikt nie wiedział co mi jest, miałam objawy typowo nerwicowe (kołatanie serca, drętwienie itp).Neurolog w szpitalu powiedział że to napewno nie nerwica!!! Wipisał mnie do domu bez diagnozy!!! Szperałam w internecie i trafiłam na Panią Agnieszkę i po wizycie.............narodziłam się na nowo!!! Żyję , pracuję i jest super!!! Zawsze mogę liczyć na Panią doktor, polecam!!!!!!!!

Do Pani doktor trafiłem, już po wielu terapiach, grupowych i indywidualnych, po ponad 10 latach ciągłego leczenia farmakologicznego u kresu sił, w desperacji, praktycznie bez nadziei, że można jeszcze coś zmienić. Jestem wdzięczny, iż zdecydowała się podjąć mojego leczenia, gdy inni nie byli w stanie mi już pomóc. Zawdzięczam jej życie, nie mniej. Praca u Pani doktor jest trudna i intensywna, trochę jak daleka podróż w głąb własnego "ja", różne metody z wielu nurtów przeplatają się w esencji tego co najważniejsze. Dzięki temu efekty są całkiem konkretne, oczywiście nie jest to jakiś natychmiastowy i nagły cud, raczej proces przynoszący zmiany w życiu. U mnie trwa już ponad rok i cały czas przynosi postęp. Jeśli ktoś chce rzeczywiście wyzdrowieć, nauczyć się pracy z własnymi emocjami, jeśli jest gotowy na intensywną prace własną i pragnie sam stać silnie na własnych nogach to polecam z całego serca. Czesław

Profesjonalizm i odpowiedzialność w kontakcie i przy doborze leków; cierpliwość, wyrozumiałość, ale też i rzeczowość oraz logika, z jaką Pani Doktor tłumaczy chorobę i rzeczywistość, a także otwartość w dzieleniu się własnymi emocjami, powodują, że mogę z powodzeniem polecić Wszystkim osobom, które szukają dobrego psychiatry Panią dr. Jankiewicz. DZIĘKUJĘ.

Przez wiele lat zmagałam się ze smutkiem,przygnębieniem, byłam z wszystkiego niezadowolona, nie umiałam cieszyć się życiem. Po leczeniu niespodziewanie szybko wszystko się zmieniło- mam lepszy humor,więcej energii, świat wydaje się piękniejszy. żałuję że wcześniej się nie zgłosiłam tylko tyle lat się męczyłam. Dziękuję Pani Doktor!

Pani Doktor to wspaniała pełna życzliwości i wyrozumiałości kobieta. Jestem młodą osoba i mało co nie trafiłabym na szpital psychiatryczny, ale dzięki zmianie i doborze leków na lepsze i bardzej skuteczniejsze i dzieki Pani Doktor udało sie bez szpitala za co jej bardzo dziekuje.

Mogem polecic z całego serca. To naprawdę dobra lekarka. Polecam

Mogem polecic z całego serca. To naprawdę dobra lekarka. Polecam

Leczę się u Pani Doktor od 2-3 miesięcy i muszę przyznać ,że nie spodziewałem się tak dobrych efektów . Wcześniej nie wychodziłem z domu, wszystkiego się bałem, teraz korzystam z życia pełną parą, nie chcę wracać do tego co było. Dziękuję.

Szczerze polecam Pania Jankiewicz, jest to trzeci lekarz do ktorego chodze i najlepszy. Lecze sie na nerwice lekowa ... a wlasciwie leczylem :) Pozdrawiam B....

Pozdrawiam B....

Jestem po kilku wizytach u Pani Doktor i uważam, że jest lekarzem godnym polecenia. Już przy pierwszej wizycie nie ma się wątpliwości, że doskonale wie w czym tkwi problem. Trafnie dobiera leki. Ma czas dla pacjenta i podczas wizyty nie wyczuwa sie pośpiechu. Pacjent ma możliwość skontaktowania się telefonicznie z Panią Doktor w razie potrzeby. Uważam, że Pani Doktor podchodzi do tego co robi bardzo profesjonalnie, a co najważniejsze pomaga :) Pozdrawiam.K