Agnieszka Jędraszko

Bardzo miła Pani doktor.Solidne wykonanie. Potrafiła zmobilizowac mnie do dalszych wizyt )).

Bardzo kompetentny lekarz, komunikatywna, miła. Zabiegi przeprowadza dokładnie, świetnie robi zastrzyki znieczulające.

lekarz naprawdę godny polecenia - rozpocząłem u Pani Agnieszki leczenie stosunkowo niedawno,ale w ciągu około dziesięciu wizyt mogę tylko potwierdzić profesjonalność, uprzejmość i wysokie kompetencje lekarza. Jeszcze do niedawna myśl o wizycie u stomatologa przyprawiała mnie o gęsią skórkę, obecnie nie mam żadnych oporów przed taką wizytą - oby więcej takich lekarzy. Bardzo dziękuję Pani Agnieszce.

najlepszy stomatolog u jakiego byłem, potrafi bezboleśnie zrobić zastrzyk, leczę się chyba u niej od 8 lat

zdecydowanie polecam :-)pełen profesjonalizm, dość długo czeka się na wizytę ale to chyba świadczy o lekarzu.