lek. dent. Agnieszka Kalinowska

Anioł nie "dentysta", wywiad, podejście z wyczuciem do pacjenta, zaopiekowanie się, atmosfera i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Lekarze uczcie się od Pani doktor, zwłaszcza empatii. Szczerze polecam

Pani Agnieszka to cudowna ciepła kobieta i prawdziwy lekarz stomatolog.polecam każdemu z osobna i jestem bardzo wdzięczna za zrobienie 16 zębów mojemu synkowi nad moim synem czuwal wyśmienity anasteziolog pan Krzysztof Kowalski .perfekcja w kazdym calu

Byłem u wielu dentystów ale Pani Agnieszka to przy każdym z nich szczyt profesjonalizmu. Leczenie bezbolesne, troska o komfort pacjenta, poza tym miła sympatyczna, uśmiechnięta nawet po całym dniu pracy. Półtorej godziny pracowała przy moim zębie żeby nie leczyć go kanałowo a zapłaciłem naprawdę mało w stosunku do tego ile pracy i materiałów zostało użytych. Bardzo polecam i sam wiem że już na stałe zostanę pacjentem Pani Doktor.

Jestem pacjentem dr Agnieszki Kalinowskiej od 2 lat. Ogromna wiedza i profesjonalne podejscie do problemu. Zdecydowalem sie na wszczepienie 3 implantow i efekt jest doskonaly. Nie bylo zadnych problemow ani powiklan w czasie leczenia. Polecam. Marek

Nie jest latwo znalezc dobrego lekarza stomatologa dlatego z calego serca polecam doktor Agnieszke Kalinowska. Cenie sobie fachowe podejscie do leczenia i spokojna atmosfere w gabinecie. Pani doktor jest bardzo dokladna i leczy bezbolesnie. Oprocz regularnej opieki stomatologicznej korzystalam rowniez z zabiegu wybielania zebow i jestem bardzo zadowolona z efektu :-) Dziekuje i pozdrawiam

Bardzo dobry stomatolog,który zna się na swojej pracy i wie jak pomóc pacjentowi po zdiagnozowaniu dolegliwości. W moim przypadku sytuacja była beznadziejna,większość dentystów chciało usunąć mi jedynki i dwójki natomiast Pani Agnieszka wyleczyła mi kanały,zrobiła resekcję i dziś cieszę się pięknymi,zdrowymi zębami. Polecam wizyty w Dent-medica u Pani A.Kalinowskiej.

Polecam wizyty w Dent-medica u Pani A.Kalinowskiej.

Bardzo dziękuję pani doktor za wyjaśnienie mi możliwośći leczenia i przekonanie mnie do najlepszego rozwiązania na które się zgodziłam. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z leczenia u Pani doktor. Zęby bardzo mi się podobają i gryźć mogę znów wszystko! Jeszcze raz dziękuję.

BARDZO POLECAM PANIĄ DR.AGNIESZKĘ KALINOWSKĄ, SERDECZNA I BARDZO MIŁA. WSZYSTKO WYJAŚNI DOKŁADNIE CO BĘDZIE ROBIĆ W CZASIE ZABIEGU. ZNIECZULA JAK KOMPUTER, TAK CELNIE I DOSŁOWNIE BEZBOLEŚNIE ŻE NIE ODCZUWA SIĘ KOMPLETNIE NIC I W EFEKCIE ZASYPIAM NA FOTELU. CHRAPIE NA FOTELU ZAOPATRZONA W PODUSIE I KOCYK PRZY RELAKSACYJNEJ MUZYCE. PO ZABIEGU WSTAJĘ Z FOTELA ZRELAKSOWANA NICZYM PO ZABIEGU W SPA. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM SERDECZNIE:)

Polecam Panią Agnieszkę Kalinowską,kompetentna,miła,super sprzęt w gabinecie,warto zapłacić sporo za takie usługi,bo to udana inwestycja we własne zdrowie!

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami. Leczę się z całą rodziną u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Zawsze poświęca nam czas, tłumaczy każdy problem i odpowiada na pytania. Profesjonalna, zawsze uśmiechnięta. W tym gabinecie chyba każdy przestaje bać się dentysty! :)