lek. dent. Agnieszka Kalinowska

Zdecydowanie polecam! Rzetelne i uczciwe podejście do pacjenta. Jestem na TAK! :-)

Od 8 lat leczymy się całą rodziną u Pani doktor. Jesteśmy super zadowoleni i dziękujemy za wspaniałe leczenie w miłej atmosferze i przyjaznym gabinecie. Polecamy innym pacjentom!

Od 8 lat leczymy się całą rodziną u Pani doktor.
Polecamy innym pacjentom!

Miła i przyjemna atmosfera w gabinecie (zupełnie nie tak jak wspominam wcześniejszy gabinet). A leczenia i nowe koronki naprawdę doskonałe - znów się mogę usmiechać!

to jest dentysta na którego można polegać i śmiało polecić bez obaw

to jest dentysta na którego można polegać i śmiało polecić bez obaw

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Pani doktor wyjaśniła możliwe opcje leczenia jasno i dokładnie. A leczenie przeprowadzone w miłej atmosferze i naprawdę bezboleśnie. Nawet moja 5-cio letnia córka dała sobie zajrzeć w buzię i wyleczyć jednego ząbka! Dziękuję za polecenie mi tego gabinetu i również polecam.

Trafiłam z polecenia i polecam innym ! Całe leczenie bezboleśnie i w miłej atmosferze, no i udało się uratować zęba którego w innym gabinecie chciano mi usunąć! A korony ceramiczne piękne! Znów mogę się uśmiechać! Dziekuję pani doktor!

Trafiłam z polecenia i polecam innym !
A korony ceramiczne piękne! Znów mogę się uśmiechać! Dziekuję pani doktor!

Byłam kiedyś na jednorazowej wizycie u Pani doktor,zakladała mi wypełnienie.Było ok

Trafiłam do pani doktor z polecenia. Potrzebowałam wyleczyć kilka zębów. Całe leczenie przebiegło super. Pani doktor wszystko cierpliwie tłumaczyła, odpowiedziała na każde pytanie. Nic nie bolało, wszystko się trzyma. Zdecydowanie polecam!

Miła, mądra, wie co robi. Rzadko się teraz spotyka takich lekarzy. Polecam

Miła, mądra, wie co robi. Rzadko się teraz spotyka takich lekarzy. Polecam

trafiłam z dzieckiem z polecenia. NIESAMOWITE podejście do dzieci. Moja córka teraz wszystkim sie chwali i pokazuje kolorowe plomby. Zdecydowanie polecam!