dr n. med. Agnieszka Kamińska

Wspaniała Pani Doktor! Profesjonalistka jakich mało, kompetentna, cierpliwie i jasno wyjaśniająca wszystkie wątpliwości, sprawny operator, uprzejma, miła, a przede wszystkim słuchająca pacjenta. Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor.

Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor.

Wspaniały ,lekarz najlepszy w całej Warszawie . Dzięki Pani Doktor po licznych zabiegach widzę i jestem szczęśliwa. Wspaniały diagnosta . Polecam Wszystkim

Pani doktor znakomicie operuje.Po roku od operacji moje oko ma się świetnie.Uratowała moje widzenie.Dziękuję przeogromnie!

Żadne słowa nie potrafią wyrazić mojej wdzięczności dla Pani dr.Agnieszki Kamińskiej która dzięki swojemu zaangażowaniu i fachowości doprowadziła do operacji a tym samym uratowanie mojego oka.STOKROTNE DZIĘKI.Gorąco polecam tak dobrego lekarza

Doceniam fachowość i umiejętności Pani Doktor. Znakomicie przeprowadzona operacja. Dodatkowo miła i sympatyczna. Dziękuję.

Świetnie operuje, walczy o każdego pacjenta, byłam dopilnowana, zawdzięczam dr Kamińskiej widzenie.To bardzo oddany lekarz.