lekarz Agnieszka Kania

3,4
3,3
3,2
3,9

Nigdy wiecej w zyciu. 2 miesiace temu moja 3letnia corka przeszla zabieg pod narkoza. Podejscie anestezjologa jest jakims absurdem, aby w trakcie usypiania wprost powiedziec mi w oczy „no sio, wynocha, corka juz spi” 😳 Zaplakana czekajac na fotelu uslyszalam glos dziecka w sali zabiegowej (gdzie anestezjolog zapewnial mnie i meza ze dostaniemy spiace dziecko na rece, aby po wybudzeniu córka widziala nasze twarze). Otrzymalismy na rece rzucajace sie dziecko we wszytkie mozliwe strony ... a anestezjolog i pielegniarka juz w ubraniach wyjsciowych do domu tylko nam powiedzieli „wszystko w ...

Zaplakana czekajac na fotelu uslyszalam glos dziecka w sali zabiegowej (gdzie anestezjolog zapewnial mnie i meza ze dostaniemy spiace dziecko na rece, aby po wybudzeniu córka widziala nasze twarze). Otrzymalismy na rece rzucajace sie dziecko we wszytkie mozliwe strony ... a anestezjolog i pielegniarka juz w ubraniach wyjsciowych do domu tylko nam powiedzieli „wszystko w porzadku, mozecie juz jechac do domu” 😳😳
Anestezjologowi baaaardzo sie spieszylo bo jak sie okazalo rozpoczynal swoj 3 tygodniowy urlop.
Natomiast Pani Doktor ktora wykonywala zabieg corki, po wyjsciu z sali popatrzyla tylko w nasza strone i poszla dalej!!
Rozliczenie: paragon jak w jakims markecie ..
a gdzie jakis papier medyczny dotyczacy zabiegu, co i jak zostalo wykonane???
Zdecydowanie nie polecam !!!!!!

Panaceum- to tylko szumna nazwa!!!! A w środku zgnilizna!!!! Skandaliczne zachowanie Pani doktor Justyny Porażko przeszła samą siebie, po pierwszej wizycie gdy zrównała mnie z błotem -miała szczęście że w gabinecie była moja córka, bo tak spokojnie to by się nie skończyło, postanowiłam dać jej drugą szanse bo stwierdziłam że każdy może mieć gorszy dzień. I to był błąd!!! Dzisiaj, Pani doktor za wszelką cenę próbowała udowodnić, że ja i moje dziecko jesteśmy przeźroczyste ( zastanawiam się dlaczego tak niesympatyczna osoba, ma specjalizację w leczeniu dzieci? Najtragiczniejsze jest to, że w swoim resume na stronie" światowej kliniki" Panaceum, pisze o wartościach rodzinnych które są dla niej najważniejsze - a brak jej cienia empatii i szacunku do drugiego człowieka)!!! A do tego wszystkiego dziwaczna odpychająca atmosfera, przeraźliwa cisza bez życia bez szczerego śmiechu bez radości, biegające a właściwie fruwające asystentki góra dół oraz płacząca recepcjonistka!!!! To jest właśnie klinika na światowym poziomie!!!!!
PORAŻKA!!!! Omijajcie to miejsce szerokim łukiem szkoda czasu i pieniędzy!!!! W Opolu jest tyle klinik i gabinetów stomatologicznych z sympatycznymi i profesjonalnymi lekarzami.

Leczyłam zęby ponad 2 lata temu. Zęby który robiłam teraz rozsypały się i większość z nich została usunięta!! Standardem było to że po 2 tygodniach pląby wypadły a w Panaceum proponowali mi usunięcie zęba - nikt nie myślał żeby naprawić go w ramach gwarancji. NIE POLECAM. Z tej jak myślałam dobrej kliniki nic nie zostało.... zresztą.... cała kadra się zmieniła.....

Nie zgadzam się, Panaceum i pani doktor Kania nadal jest dobre, jeśli nie najlepsze w mieście. Długo czekałam na licówki, ale kiedy się wreszcie uśmiechnęłam, to pięknie. Dziękuję. Polecam

Leczę się u pani doktor od kilku lat,miałam zęby straszne, zniszczone, wstyd mi się było uśmiechać,ale teraz mam korony, które wyglądają naturalnie,nikt nie wierzy, że to sztuczne zęby. Zresztą nie przyznaję się, wiedzą tylko najbliżsi.Żałuję, że tak późno się zdecydowałam. Mogę panią doktor każdemu polecić, kto chce mieć ładne zęby, ale też ma cierpliwość. Wszystko jest wykonane perfekcyjnie,lecz trwało to długo,te zdjęcia, poszukiwanie mojego uśmiechu, przedłużenie o jeden milimetr dwójki, czasem więc miałam dość. Ale dziś nie mogę się nacieszyć. I nie żałuję tego czasu. Mogę polecić wszystkim, którzy poszukują dentysty z pasją.

Muszę wreszcie zareagować. Może te złe opinie pisze konkurencja? Jestem bardzo zadowolony z usług gabinetu Panaceum,pani A. Kania nie zajmuje się leczeniem kanałowym. Kanałowo zęby leczyłem u doktora P. Rapy,i zrobił to wyśmienicie , pani doktor wstawiała mi implanty , które zresztą do tej pory , a mam je 7 lat ,niczym się nie różnią od moich własnych zębów. Ktoś , kto pisze o źle kanałowo przeleczonym zębie przez panią doktor po prostu kłamie. Bo ona tego nie robi, odkąd pamiętam czyli bardzo dawno.

Od dziesięciu lat leczę się u pani Agnieszki Kani,borykam się z zaawansowaną parodontozą, więc mam wykonane implanty, które zastąpiły niektóre zęby i jestem bardzo zadowolony. Pani doktor potrafi przewidzieć postęp choroby, nie obiecuje cudów , tylko rzeczowo podaje różne rozwiązania problemu. Zdecydowałem się na implanty i jestem zadowolony, nie myślę o zębach , one po prostu są. Wcześniej miałem szyny, które bez przerwy się łamały. Często spotykam się z klientami, nie mogę pozwolić sobie na aki dyskomfort. Dziękuję P.T.

Po raz pierwszy ktoś zajął się moim problemem kompleksowo. Wcześniej leczono pojedyncze zęby , wstawiano plomby. Po raz pierwszy usłyszałam o zgryzie, mechanice, startych zębach,zgrzytaniu zębami, stawach. Jestem bardzo zadowolona, mogę polecić panią doktor każdemu kto chce się leczyć , nie tylko plombować zęby.

Panaceum było dobre, ale podkreślam BYŁO. Mam porównanie bo leczyłam zęby ponad rok temu. Ząb który robiłam teraz został spie*szony po 2 tygodniach pląba wypadła a w Panaceum zaproponowali mi usunięcie. Usunięcie !!!! Jeszcze bezczelnie dodając "za darmo" NIE POLECAM. Z tej kiedyś dobrej kliniki została tylko fasada ,też zresztą powoli sypiąca się

Lekarz godny polecenia. Bardzo dokładny. Wyleczyłam już u Pani Doktor kilka zębów, łącznie z rwaniem "ósemki" i wszystkie zabiegi odbyły się bez bólu. Pani Doktor podejmuje się leczenia zębów, które inni lekarze przeznaczyli już na stracenie. Udziela szczegółowych informacji odnośnie przeprowadzanego leczenia. Spokojna i cierpliwa osoba, co zdecydowanie pomaga pacjentowi, zwłaszcza, gdy wizyta u stomatologa nie należy do jego przyjemności, a konieczności:-)